NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA spotykają się z Chinami, Rosją i Pakistanem, aby rozmawiać o afgańskim pokoju

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ISLAMABAD (AP) – Przedstawiciele Rosji, Chin, Stanów Zjednoczonych i Pakistanu uzgodnili, że negocjacje to jedyna droga do pokoju w Afganistanie, w tym wczesne wznowienie bezpośrednich rozmów USA z talibami.

Całodniowe rozmowy w Moskwie w piątek wyprzedziły dialog wewnątrz Afganistanu, którego gospodarzem będą Chiny. Według urzędników znających rozmowy rozmowy w Pekinie, które początkowo miały się odbyć w przyszłym tygodniu, zostały przełożone. Mówiąc pod warunkiem, że nie zostaną zidentyfikowani, ponieważ nie byli upoważnieni do rozmowy na ten temat, powiedzieli, że odroczenie będzie krótkie, ale nie podano nowej daty.

Kiedy będą miały miejsce rozmowy w Chinach, będą to pierwsze bezpośrednie rozmowy między walczącymi stronami afgańskimi od lipca. Nawet prezydent Ashraf Ghani, który sprzeciwił się wszelkim rozmowom nie prowadzonym przez jego rząd, powiedział pod koniec piątku, że wyśle przedstawicieli.

Nie ogłoszono oficjalnego odroczenia, ale poprzednie rozmowy w Afganistanie zostały opóźnione, podczas gdy obie strony pokłóciły się o uczestników.

Wcześniej w piątek urzędnik państwowy, który również z tego samego powodu przemawiał pod warunkiem zachowania anonimowości, powiedział, że Ghani sprzeciwia się udziałowi w rozmowach.

Nie było jasne, co zmieniło zdanie Ghaniego, czy też poprosił o odroczenie, ale oczekuje się, że na chińskim spotkaniu weźmie udział wielu wybitnych Afgańczyków, w tym były prezydent Hamid Karzai, który był zdecydowanym zwolennikiem bezpośrednich rozmów z Talibów. Uczestniczył we wcześniejszych sesjach rozmów z talibami w Moskwie.

Delegacji talibskiej w Chinach poprowadzi mułła Abdul Ghani Baradar, współzałożyciel ruchu, który spędził osiem lat w pakistańskim więzieniu po tym, jak w tajemnicy otworzył w 2010 r. Rozmowy pokojowe z Karzai, który był wówczas prezydentem. Baradar został aresztowany we wspólnej operacji amerykańskiej CIA i pakistańskiej agencji antyterrorystycznej. Ani Pakistan, ani Stany Zjednoczone nie były gotowe na rozmowy pokojowe z talibami w 2010 r., Wcześniej Karzai powiedział The Associated Press.

Talibowie są najsilniejsi, odkąd zostali wyparci w 2001 r. Przez koalicję kierowaną przez USA, która rządzi w prawie 50% kraju.

W projekcie oświadczenia wydanym pod koniec piątkowego spotkania w Moskwie Chiny, Rosja i Pakistan wezwały Waszyngton do powrotu do stołu negocjacyjnego z talibami i podpisania umowy, która przygotuje scenę dla Afgańczyków po obu stronach przedłużającego się konfliktu rozpocząć bezpośrednie rozmowy na temat tego, jak wyglądałby powojenny Afganistan.

Po prawie roku bezpośrednich rozmów wysłannik USA Zalmay Khalilzad niemal podpisał umowę pokojową z talibami, dopóki prezydent Donald Trump we wrześniu nie uznał rozmów za zakończone serią ataków talibów, w wyniku których zginęło kilka osób, w tym żołnierz amerykański.

Nie jest jasne, co by Trump zgodził się na wznowienie rozmów, ale prezydent USA nalegał, by chciał wycofać amerykańskie wojska z Afganistanu i zakończyć amerykańskie zaangażowanie w to, co stało się ich najdłuższym zaangażowaniem wojskowym.

Podczas ostatnich wieców Trump przysiągł, że dotrzyma obietnicy kampanii w 2016 roku, która zakończy amerykańskie zaangażowanie w to, co określił jako niekończące się wojny, w tym w Afganistanie, budząc obawy wśród niektórych obserwatorów niespodziewanego tweeta, który nagle zamawia wojska do domu.

W piątkowym oświadczeniu wezwano do ograniczenia przemocy, co zdaniem niektórych obserwatorów może przekonać Trumpa do zgody na wznowienie rozmów.

Jednak ONZ na początku tego miesiąca wezwało wszystkie strony do ograniczenia ataków, które do tej pory spowodowały w tym roku ponad 8 000 ofiar cywilnych. Straty zostały spowodowane przez wszystkie strony konfliktu, w tym nasilone naloty amerykańskie w operacjach bojowych.

Przedstawiciele, którzy spotkali się wcześniej, zgodzili się na ponowne spotkanie.

___

Powiązany pisarz prasowy Tameem Akhgar w Kabulu w Afganistanie przyczynił się do powstania tego raportu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: