NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
32 Przepowiednie / proroctwa dotyczące XXI wieku. wojny , kataklizmy i nie tylko ...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Strach latynoskiej prawicy. Bolsonaro chce traktować protestujących ludzi jak terrorystów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Skrajnie prawicowy prezydent Brazylii szykuje się na wybuch podobnych społecznych niepokojów jak te, które targały niedawno Ekwadorem i jakie wciąż targają Chile. Chciałby znowelizować ustawę antyterrorystyczną w taki sposób, by masowe ruchy protestu mogły być pacyfikowane przez policję i wojsko tak samo, jak grupy terrorystyczne.

Jair Bolsonaro opowiedział o swoich planach podczas konferencji prasowej w Tokio, gdzie odwiedza obecnie brazylijską diasporę. Zapewnił również, że jest w stałym kontakcie ze swoim ministrem obrony i polecił mu być gotowym na scenariusz, w którym gniew na nierówności i niesprawiedliwość rozlewa się z Chile na Brazylię.

Bolsonaro stwierdził, że autorzy brazylijskiej ustawy antyterrorystycznej niesłusznie poprzestali na penalizacji terroryzmu jako takiego. Wprost oznajmił, iż należało zostawić taką samą możliwość tłumienia protestów społecznych. Przekonywał, że gdyby kary za aktywność w ruchach protestu były bardzo surowe, ludzie ze strachu rezygnowaliby z organizowania się.

Co znamienne, skrajnie prawicowy prezydent Brazylii przyznał, że „Brazylia nie jest wolna od problemów, które trapią też Chile”. Trudno się z nim w tym punkcie nie zgodzić – nierówności społeczne w największym kraju Ameryki Łacińskiej również są gigantyczne, podobnie jak samowola krajowej oligarchii i służących jej mediów. Do tego bezrobocie w miastach sięga 12 proc., prawicowa administracja obiecała je zredukować… i tylko obiecała.

Dalej w ocenie sytuacji na kontynencie Bolsonaro brnął już w prawicowe klisze: w jego ocenie ludzie wyszli w Chile na ulice, bo ich do tego podburzono i wmówiono, że warto… wystąpić przeciwko Stanom Zjednoczonym. Dał wyraz lękom swojego obozu politycznego, opowiadając, jak radykałowie planują wrócić do władzy, a potem wspierać się nawzajem. Zarzucił także liderowi Partii Pracujących Humberto Coście, że tak samo podburza Brazylijczyków.

– Żyjemy w Ameryce Południowej w trudnych czasach. Radykalna lewica, wściekła z powodu klęski, zrobi wszystko, by podburzyć poszczególne państwa, spróbuje wrócić do władzy wszelkimi sposobami. Znowu poprowadzi nas w przepaść, co raz zatrzymaliśmy – mówił Bolsonaro w Tokio.

Nie ulega wątpliwości, że ruch masowy w Chile i Ekwadorze już przestraszył latynoamerykańskich oligarchów i skorumpowane elity. Świadczy o tym choćby fakt, że prezydent Ekwadoru odwołał reformy, które oburzyły obywateli, a prezydent Chile wygłosił nawet przeprosiny i samokrytykę, twierdząc, że „był krótkowzroczny”. Prawica nie zamierza jednak po prostu oddać władzy, a najbogatsi – wpływów i pieniędzy. Bolsonaro pokazał, że będą raczej do upadłego bronić systemu, w którym większość społeczeństwa każdego dnia walczy o przetrwanie.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: