NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Więcej wietnamskich krewnych strachu jest wśród 39 zabitych w ciężarówce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

HANOI, Wietnam (AP) – Więcej wietnamskich rodzin zgłosiło się w sobotę z informacją, że ich krewni mogą być wśród 39 osób znalezionych martwych na tyłach ciężarówki z kontenerami w południowo-wschodniej Anglii.

Policja opuszcza dom Joanny i Thomasa Mahera ze skrzynką z dowodami w Wiltshire blisko w Warrington, Cheshire, piątek, 25 października 2019 r. Po aresztowaniu mężczyzny i kobiety w wieku 38 lat i pochodzących z Warrington pod zarzutem zabójstwa oraz spisek na rzecz handlu ludźmi w związku z 39 ciałami znalezionymi w środę w ciężarówce w Essex. (Jason Roberts / PA przez AP)

Brytyjska policja początkowo powiedziała, że wierzą, że ofiarami są Chińczycy, ale przyznała, że jest to „rozwijający się obraz”.

W piątek policja aresztowała trzy osoby podejrzane o nieumyślne spowodowanie śmierci i spisek drogowy. 25-letni kierowca ciężarówki pozostaje w areszcie pod zarzutem morderstwa.

W Wietnamie ojciec 20-letniego Nguyen Dình Luong obawiał się, że jego syn jest wśród zmarłych.

Powiedział Associated Press, że nie był w stanie do niego dotrzeć od zeszłego tygodnia, kiedy powiedział ojcu, że dołączy do grupy w Paryżu, która próbuje dotrzeć do Anglii.

Zastępca szefa policji, Pippa Mills, przemawia do mediów podczas konferencji prasowej w Grays Police Station w Essex w piątek, 25 października 2019 r., Po tym, jak mężczyzna i kobieta, zarówno w wieku 38 lat, jak i z Warrington, zostali aresztowani pod zarzutem zabójstwa i spisku do transportu ludzi w związku z 39 ciałami znalezionymi w ciężarówce w Essex w środę. (Jason Roberts / PA przez AP)

„Często dzwonił do domu, ale nie mogłem się z nim skontaktować od czasu, gdy rozmawialiśmy w zeszłym tygodniu” – powiedziała Nguyen Dình Gia. „Powiedziałem mu, że może udać się w dowolne miejsce, o ile jest to bezpieczne. Nie powinien martwić się o pieniądze, zajmę się nimi.

Powiedział, że jego syn opuścił dom w środkowej prowincji Ha Tinh, aby pracować w Rosji w 2017 r., A następnie na Ukrainie. W kwietniu 2018 r. Przybył do Niemiec, a następnie udał się do Francji. Powiedział swojej rodzinie, że chce jechać do Wielkiej Brytanii

Starszy brat Luong, Pham Dình Hai, powiedział, że Luong ma tatuaż modlących się dłoni na krzyżu na prawym ramieniu. Rodzina powiedziała, że udostępnili te informacje władzom lokalnym.

Wietnamska ambasada w Londynie powiedziała w piątek, że skontaktowała się z policją w sprawie zaginionej kobiety, która obawiała się, że jest jedną ze zmarłych. Rzecznik ambasady powiedział, że skontaktowała się z nią rodzina z Wietnamu, która twierdzi, że ich córka zaginęła od czasu znalezienia ciężarówki.

BBC poinformowało, że miało kontakt z sześcioma wietnamskimi rodzinami, które obawiały się, że ich krewni są wśród ofiar. Krewni 26-letniej Pham Tra My powiedzieli nadawcy, że nie mogli się z nią skontaktować, odkąd we wtorek wysłali SMS-a z informacją, że się dusi.

„Tak mi przykro, mamo i tato … Moja podróż za granicę się nie udała” – napisała. „Mamo, bardzo cię kocham i tato. Umieram, bo nie mogę oddychać … Mamo, tak mi przykro.

Chiny stwierdziły, że nie mogą jeszcze potwierdzić narodowości ani tożsamości ofiar. W Wietnamie krążyły spekulacje, że ofiary mogły podróżować z fałszywymi chińskimi paszportami.

„Policja powiedziała, że pilnie przeprowadzają prace weryfikacyjne i obecnie nie można potwierdzić tożsamości ofiar”, powiedział Tong Xuejun, chiński urzędnik konsularny w Londynie.

„Mamy nadzieję, że strona brytyjska może jak najszybciej zweryfikować tożsamość ofiar” – powiedział. „Chcę podkreślić, że bez względu na ich narodowość, ten incydent jest ogromną tragedią, która zwraca uwagę społeczności międzynarodowej na kwestie nielegalnej imigracji”.

Rzeczniczka chińskiego MSZ, Hua Chunying, powiedziała, że chińskie władze również szukają informacji od policji w Belgii, ponieważ kontener transportowy, w którym znaleziono ciała, został wysłany do Anglii z belgijskiego portu Zeebrugge.

Brytyjska policja uważa, że ciężarówka i kontener odbyły osobne podróże, zanim trafiły do parku przemysłowego. Mówi się, że kontener przejechał promem ze Zeebrugge do Purfleet w Anglii, gdzie przybył wczesną środą i został odebrany przez kierowcę ciężarówki i przejechał kilka kilometrów do Grays.

Uważa się, że kabina ciężarówki, która jest zarejestrowana w Bułgarii w firmie należącej do Irlandki, podróżowała z Irlandii Północnej do Dublina, skąd popłynęła promem do Walii, a następnie pojechała przez Wielką Brytanię, aby odebrać kontener.

Grupy migrantów wielokrotnie lądowały na angielskich brzegach za pomocą małych łodzi, aby ryzykownie przeprawić się przez kanał La Manche, a migrantów czasami można znaleźć za samochodami i ciężarówkami, które wysiadają z masywnych promów łączących Francję i Anglię.

Ale środowe makabryczne znalezisko w parku przemysłowym przypomniało, że gangi przestępcze wciąż czerpią zyski z handlu na dużą skalę.

Tragedia przypomina śmierć 58 chińskich migrantów, którzy udusili się ciężarówką w Dover w Anglii w 2000 roku po niebezpiecznej, wielomiesięcznej podróży z południowej prowincji Fujian w Chinach. Znaleziono je załadowane ładunkiem pomidorów po rejsie promem ze Zeebrugge, tego samego belgijskiego portu, który pojawił się w najnowszej tragedii.

W lutym 2004 r. 21 chińskich migrantów – także z Fujian – którzy pracowali jako zbieracze serców w Wielkiej Brytanii, utonęło, gdy złapali je zdradzieckie przypływy w zatoce Morecambe w północno-zachodniej Anglii.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: