NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Grecka policja zderza się ze studentami protestującymi przeciwko reformom biznesowym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

ATENY, Grecja (AP) – Policja starła się ze studentami w dwóch największych miastach Grecji w czwartek wśród strajków i protestów ulicznych przeciwko planowanemu przeglądowi reguł biznesowych przez nowy konserwatywny rząd.

W Atenach jeden protestujący i jeden policjant zostali ranni, gdy konfrontacja studentów z policją stała się brutalna poza parlamentem. Policja użyła gazu łzawiącego, aby rozproszyć demonstrantów.

Do starć doszło także podczas protestu studenckiego w północnym mieście Saloniki. Nie zgłoszono żadnych aresztowań.

Trzymiesięczny rząd premiera Kyriakosa Mitsotakisa twierdzi, że reformy uprości regulacje i pobudzą inwestycje, gdy Grecja wyjdzie z przedłużającego się kryzysu finansowego.

Mitsotakis chce zwiększyć wzrost dzięki bardziej agresywnej polityce pro-biznesowej, obiecując w przyszłym roku wzrost o 2,8%, wyższy niż prognozowana przez Komisję Europejską 2,2%. Jego rząd ma również nadzieję, że reformy pomogą przekonać europejskich wierzycieli, aby złagodzili warunki spłaty zadłużenia z trzech kolejnych międzynarodowych pakietów ratunkowych.

Jednak związki twierdzą, że długotrwałe prawa pracownicze zostaną naruszone przez reformy, w tym prawo do negocjowania wynagrodzeń w drodze rokowań zbiorowych z pracodawcami. Krytycy sprzeciwiają się także szerszemu korzystaniu z usług sektora prywatnego w agencjach samorządowych i twierdzą, że wartość kwalifikacji uzyskanych od państwowych uniwersytetów może zostać podważona.

Pracownicy miejscy kontynuowali strajk przez drugi dzień, zakłócili wywóz śmieci i inne usługi w Atenach i gdzie indziej.

Ponad 2000 pracowników komunalnych maszerowało do greckiego parlamentu. Podczas wiecu niektórzy organizatorzy protestów nosili pustą trumnę i nosili maski.

Protestujący krótko szarpnęli się z policją po rzuceniu wyzwania kordonowi przed budynkiem parlamentu.

Dwa kolejne pokojowe marsze protestacyjne odbyły się później w czwartek przed głosowaniem w parlamencie nad projektem ustawy, który ma zostać przyjęty.

W sumie około 5000 osób wzięło udział w oddzielnych demonstracjach zorganizowanych przez partię związkową i partię związkową związaną z partią komunistyczną.

Rząd ma 158 prawodawców w zgromadzeniu liczącym 300 członków.

Kantouris relacjonował z Salonik w Grecji.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: