NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Firma Trumpa badająca sprzedaż przełomowego hotelu w Waszyngtonie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – firma prezydenta Donalda Trumpa powiedziała w piątek, że bada sprzedaż swojego charakterystycznego hotelu w Waszyngtonie po prawie trzech latach skarg etycznych i procesów sądowych oskarżających go o próbę czerpania korzyści z prezydentury.

PLIK – na zdjęciu z 23 stycznia 2019 r. Hotel Trump International w pobliżu zachodu słońca w Waszyngtonie. Federalny sąd apelacyjny ponownie rozważy orzeczenie złożone z trzech sędziów, w których wydano pozew oskarżający prezydenta Donalda Trumpa o nielegalne czerpanie korzyści z prezydentury przez jego luksusowy hotel w Waszyngtonie. 4-szy amerykański okręgowy sąd apelacyjny w Richmond zgodził się we wtorek, 15 października, na przeprowadzenie rozprawy przed pełnym składem 15 sędziów. Argumenty zaplanowano na 12 grudnia (AP Photo / Alex Brandon, plik)

Organizacja Trump twierdzi, że rozważy oferty wykupienia 60-letniej dzierżawy hotelu Trump International, który od otwarcia pod koniec 2016 r. Stał się magnesem dla lobbystów i dyplomatów, którzy chcą zyskać przychylność administracji.

„Ludzie sprzeciwiają się, że zarabiamy tyle pieniędzy na tym hotelu, że możemy chcieć sprzedać” – powiedział Eric Trump, wiceprezes wykonawczy Organizacji Trump. „Odkąd otworzyliśmy nasze drzwi, cieszyliśmy się ogromnym zainteresowaniem tym hotelem, a jako deweloperzy nieruchomości jesteśmy zawsze gotowi zbadać nasze możliwości”.

Bogaty, 263-pokojowy hotel wybudowany na Starym Urzędzie Pocztowym w dół ulicy od Białego Domu gościł imprezy organizowane przez dyplomatów z Filipin, Kuwejtu i innych krajów i należał do największych twórców pieniędzy Trumpa. Znajduje się w centrum dwóch procesów sądowych oskarżających prezydenta o naruszenie klauzuli uposażenia Konstytucji USA, która uniemożliwia prezydentom otrzymywanie prezentów lub płatności od obcych rządów.

Według ostatniego ujawnienia informacji finansowych Trumpa, hotel zebrał w ubiegłym roku 41 milionów dolarów przychodów, czyli o niespełna pół miliona dolarów więcej niż rok wcześniej.

W swoim oświadczeniu Eric Trump powiedział, że Organizacja Trump zgodziła się nie aktywnie zabiegać o zagraniczne interesy rządowe w hotelu, kiedy jego ojciec objął urząd, a jego sukces był tym bardziej niezwykły, biorąc pod uwagę tę dobrowolną powściągliwość.

Ale Kathleen Clark, rządowa ekspertka ds. Etyki i krytyk Trumpa, powiedziała, że pomysł poświęcenia hotelu w celu uniknięcia konfliktów jest „nonsensem”, a organizacja Trump może sprzedawać teraz, ponieważ obawia się, że zyski spadną, jeśli prezydent nie zostanie ponownie wybrany.

„Nie ma powodu sądzić, że pracownicy Partii Republikańskiej lub stowarzyszenie branżowe, które chcą uzyskać przychylność następnego prezydenta, wybiorą ten hotel” – powiedział Clark, profesor prawa na Washington University w St. Louis. „Będzie to po prostu kolejny modny hotel”.

Inne instytucje nadzorujące rząd widziały niebezpieczeństwo związane z samą sprzedażą: czy kupujący zapłaci więcej, niż hotel jest wart, starając się dogadać z administracją? A jeśli kupujący pochodzi z zagranicy?

„Jeśli organizacja Trump wystawi znak„ na sprzedaż ”w Trump International Hotel i będzie starać się o oferty, wywoła masowe konflikty interesów z głęboko zamkniętymi osobami, obcymi rządami, funduszami inwestycyjnymi lub korporacjami, na które stać było taki zakup ”- powiedział Robert Weissman, prezes Public Citizen, liberalnej grupy rzeczników konsumenckich.

Możliwa sprzedaż przychodzi w trudnym czasie dla imperium nieruchomości Trump.

Kilka budynków mieszkalnych i hoteli płacących za markę Trump usunęło ją z powodu jego polityki. A prezydent na początku tego miesiąca podjął plany zorganizowania szczytu Grupy Siedmiu w swoim ośrodku Doral w pobliżu Miami wśród krytyki, że byłoby to bezczelne naruszenie klauzuli uposażenia. Trump rzucił się później na odwrócenie, mówiąc: „Wy, ludzie z tą fałszywą klauzulą uposażenia”.

Po wygraniu przez rząd federalny umowy na wynajem 121-letniego, romańskiego odrodzonego urzędu pocztowego w 2013 roku, Trump wydał 200 milionów dolarów na remont budynku hotelu.

Wall Street Journal poinformował, że Organizacja Trump ma nadzieję uzyskać ponad 500 milionów dolarów ze sprzedaży. Ale Sean Hennessey, dyrektor generalny firmy konsultingowej Lodging Advisors, powiedział, że chociaż nie ma pojęcia, co faktycznie może przynieść sprzedaż, rzadko można uzyskać więcej niż 1 milion USD za każdy pokój gościnny, co przekładałoby się na 263 miliony USD.

Każda sprzedaż musiałaby zostać zatwierdzona przez agencję nadzorującą dzierżawę, General Services Administration, a także prawnika zatrudnionego przez organizację Trump w celu sprawdzenia takich umów w przypadku konfliktu interesów.

W swoim oświadczeniu Eric Trump odniósł się do obaw związanych z konfliktami interesów, odnotowując, że firma co roku obciąża czek na Departament Skarbu USA za to, co uważa za „zysk” z działalności zagranicznego rządu w hotelach i innych nieruchomościach. W ubiegłym roku wyniosło to 191 538 USD, w porównaniu z 151 470 USD w poprzednim roku.

___

Condon zameldował z Nowego Jorku.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: