NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA: IZBA REPREZENTANTÓW WZYWA KOLEJNYCH ŚWIADKÓW W AFERZE UKRAIŃSKIEJ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
WARSZAWA
Teraz
9°C
Jutro
18°C

USA: IZBA REPREZENTANTÓW WZYWA KOLEJNYCH ŚWIADKÓW W AFERZE UKRAIŃSKIEJ

Trzy komisje Izby Reprezentantów USA wystosowały w piątek kolejne wezwania pod rygorem odpowiedzialności karnej do wysokiej rangi urzędników Biura Zarządzania i Budżetu Białego Domu i Departamentu Stanu, którzy mają złożyć zeznania w sprawie afery ukraińskiej.

Komisje spraw zagranicznych, wywiadu oraz nadzoru i reform wezwały pełniącego obowiązki szefa Biura Budżetu Russella Vought, zastępcę dyrektora Programów Bezpieczeństwa Narodowego Michaela Duffeya i radcę prawnego Departamentu Stanu T. Ulricha Brechbuhla.

Również w piątek CNN podał, że prawnicy Johna Boltona, do września doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta, prowadzą rozmowy z komisjami Izby Reprezentantów dotyczące złożenia przez ich klienta zeznań w sprawie afery ukraińskiej, która uruchomiła dochodzenie Kongresu mogące doprowadzić do impeachmentu Donalda Trumpa.

Dyplomaci i wysokiej rangi urzędnicy, którzy zostali już przesłuchani przez Kongres, zeznali, że Bolton był na tyle zaniepokojony działaniami na Ukrainie osobistego prawnika Trumpa, Rudy’ego Giulianiego, że polecił swojemu podwładnemu, aby zawiadomił o tym radców prawnych Białego Domu.

Bolton miał nazwać Giulianiego „ręcznym granatem, który wszystko rozwali”. Fiona Hill, do niedawna najważniejsza doradczyni Trumpa do spraw Rosji, która zeznawała w Kongresie w ubiegłym tygodniu, powiedziała, że Bolton poradził jej, by poinformowała o niepokojących ją poczynaniach Trumpa i Giulianiego wobec Ukrainy prawnika Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Hill powiedziała również, że Bolton nazwał operację wywierania nacisków na Kijów, w której uczestniczył ambasador USA przy Unii Europejskiej Gordon Sondland i pełniący obowiązki szefa kancelarii prezydenta Mick Mulvaney, „dealem narkotykowym”.

Śledztwo Izby Reprezentantów zostało wszczęte, gdy wyszło na jaw, że Trump chciał zmusić władze Ukrainy do podjęcia śledztwa w sprawie syna swego politycznego rywala Joe Bidena i wstrzymywał pomoc wojskową dla Kijowa zatwierdzoną przez Kongres.

Sygnalista, który poinformował o tym swoich przełożonych w amerykańskim wywiadzie uznał, że prezydent zabiegał o ingerencję obcego państwa w wybory w USA; informacje od niego uruchomiły postępowanie komisji Izby Reprezentantów w sprawie ewentualnego impeachmentu prezydenta. Ubieganie się o zagraniczną pomoc, w jakiejkolwiek formie, w kampanii wyborczej jest złamaniem amerykańskiego prawa wyborczego.

PAP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: