NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„To nie jest normalne”. Łukaszenka oskarżył Rosję o blokowanie dostaw kazachskiej ropy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 wyraził rozczarowanie postępowaniem swojego najbliższego sojusznika – Rosji, która blokuje dostawy kazachskiej ropy dla białoruskich rafinerii.

Po tym, jak w konsekwencji wprowadzenia przez Rosję tzw. manewru podatkowego, cena na ropę naftową poszła w górę,  w Mińsku intensywnie poszukują dla niej alternatywy. Jedną z opcji jest sprowadzanie surowca z Kazachstanu. Problem polega na tym, że dostawy do białoruskich rafinerii są możliwe jedynie przez terytorium Rosji.

W wywiadzie dla agencji Chabar  Aleksander  poinformował, że w najbliższym czasie przeprowadzi w tej sprawie konsultacje z Rosją;

—  Jeszcze raz powtarzam: jeśli w naszym związku (Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej – red. ) istnieją bariery, to Kazachstan zaczyna się rozglądać: w jakim kierunku się rozwijać, no bo jeśli jest zatkany, jeśli nie ma ruchu ropy w kierunku sojusznika, Białorusi, bo  ropy nie przepuszcza, wtedy Kazachstan zaczyna patrzeć na Chiny, zaczyna patrzeć na południe – na Pakistan i Indie. Tam będzie dostarczać swój produkt. Czy to w porządku? To nie jest normalne, cytuje słowa Łukaszenki jego serwis prasowy.

Mińsk chciałby sprowadzić z Kazachstanu 3,5 mln ton ropy. Dziś w Nur-Sułtanie rozmawiał o tym ze swoim kazachskim odpowiednikiem Kasymem-Żomartem Tokajewem. Umowa ma być wstępnie podpisana do końca roku.

Jeszcze w maju informowano, że oficjalny Mińsk porozumiał się z władzami Kazachstanu, choć te wyraźnie zastrzegły: musiałaby się zgodzić Rosja.

Jak wynika z oświadczenia Łukaszenki, nigdy takiej zgody nie uzyskał od Moskwy. Eksperci zauważyli, że Rosja raczej nie udostępni swoim sojusznikom ropociągu.

 między władzami białoruskimi i kazachskimi można również postrzegać jako instrument oficjalnej presji Mińska na  w kwestii cen energii.

 

zrodlo:kresy24.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: