NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Raport z katastrofy Lion Air wskazuje na Boeinga, pilotów, konserwację

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

JAKARTA, Indonezja (AP) – Indonezyjskie dochodzenie wykazało, że lot Lion Air, który rozbił się i zabił 189 osób przed rokiem, był skazany na kombinację wad konstrukcyjnych samolotów, nieodpowiednich szkoleń i problemów konserwacyjnych.

W opublikowanym w piątek ostatnim raporcie z wypadku stwierdzono, że lot Lion Air 610 ze stolicy Indonezji do Dżakarty na wyspę Sumatra rozbił się, ponieważ piloci nigdy nie zostali poinformowani, jak szybko reagować na awarie zautomatyzowanego systemu sterowania lotem odrzutowca Boeinga 737 Max 8.

Odrzutowiec zanurzył się w Morze Jawskie zaledwie 13 minut po starcie 29 października 2018 r.

Indonezyjski Narodowy Komitet ds. Bezpieczeństwa Transportu stwierdził, że zautomatyzowany system, zwany MCAS, opierał się na pojedynczym czujniku „kąta natarcia”, który dostarczał błędnych informacji, automatycznie wypychając nos odrzutowca Max w dół.

Raport zidentyfikował także różne błędy przed awarią. Samolot, używany tylko przez dwa miesiące, miał problemy z czterema ostatnimi lotami, w tym z jednym dniem przed śmiertelnym wypadkiem.

Raport indonezyjski nastąpił po kolejnym zeszłym miesiącu od amerykańskich federalnych śledczych zajmujących się wypadkami, którzy stwierdzili, że Boeing i Federalna Administracja Lotnicza nie docenili, jak zamieć ostrzeżeń wizualnych i dźwiękowych spowalnia zdolność pilotów do reagowania wystarczająco szybko, aby uniknąć wypadków.

Zaledwie pięć miesięcy po katastrofie w Indonezji ten sam rodzaj awarii spowodował rozbicie odrzutowca Max w Etiopii, zabijając wszystkie 157 osób na pokładzie.

Doprowadziło to do uziemienia wszystkich odrzutowców 737 Max i spowodowało, że Boeing był pod silną presją, aby wyjaśnić problemy związane z systemem MCAS. Samolot nadal nie wznowił latania.

Boeing niedawno poinformował, że jego zysk w trzecim kwartale spadł o 51% do 1,17 miliarda dolarów, ponieważ zwiększył koszty Max o 900 milionów dolarów.

„Jesteśmy bardzo źli (na Boeinga), ponieważ ich zaniedbanie spowodowało śmierć naszych bliskich”, powiedział 55-letni Muhammad Asdori, którego brat i siostrzeniec zginęli w katastrofie Lion Air.

„Powinni byli przewidzieć wszelkie problemy z odpowiednim szkoleniem dla pilotów latających samolotami. Byliśmy jeszcze bardziej źli, kiedy dowiedzieliśmy się, że przyznali się do błędu, kiedy drugi samolot MAX8 rozbił się w Etiopii. ”

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: