NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ekspert: Rosja dąży do przejęcia całkowitej kontroli nad białoruską armią

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Białoruskie  nadal nie ma żadnej informacji, co zawierają  integracyjne, których podpisanie przez prezydentów Rosji i Białorusi zostało zaplanowane na 8 grudnia. Tymczasem  uparcie powołuje się na  z 1999 r. w sprawie utworzenia Państwa Związkowego, które przewiduje nie tylko „głęboki poziom integracji gospodarczej, ale także militarno-politycznej”.

Zdaniem dyrektora Centrum Studiów Strategicznych i Polityki Zagranicznej Arsenija Siwickiego, najbardziej możliwy jest scenariusz, w którym  wyraża zgodę na pogłębienie integracji gospodarczej, a  dociska do zbliżenia w pozostałych obszarach.

„Geopolityczna logika tego procesu jest bardzo prosta.  stara się przywiązać  do siebie na poziomie instytucjonalnym, konsolidując ją w ten sposób we własnej strefie wpływów. Wydaje mi się, że pomimo tego, że Moskwa nie porusza publicznie kwestii integracji wojskowo-politycznej, pozostają one na agendzie od co najmniej 2015 roku. I nie chodzi tu o stworzenie bazy wojskowej, ale o przeformułowanie samej istoty sojuszu polityczno-wojskowego między Mińskiem a Moskwą, w tym o podporządkowaniu Białoruskich Sił Zbrojnych Zachodniemu Okręgowi Wojskowemu (…)”- powiedział w rozmowie z portalem thinktanks.by  Siwickij.

 tłumaczy, że chodzi o stworzenie wspólnej organizacji wojskowej Państwa Związkowego, o co zabiegał już w 2015 roku  Federacji Rosyjskiej Siergiej 

„Strona rosyjska po prostu nie naciska w tej sprawie, aby nie wywołać ostrej reakcji – w tym ze strony Zachodu, ponieważ dla krajów sąsiednich realizacja tych projektów pogłębionej integracji Białorusi i Rosji będzie miała pewne implikacje strategiczne”.

Siwickij zwraca uwagę, by nie zapominać w tej sytuacji o roli Chin;

„Dla Chin pogłębienie integracji białorusko-rosyjskiej stanowi również pewne wyzwanie, w szczególności dla realizacji inicjatywy „Jeden pas – jedna droga”. Przypomnę, że projekt parku przemysłowego Wielki Kamień (pod Mińskiem – red.)  koncentruje się na współpracy Chin z rynkiem europejskim, a to wymaga od Białorusi poważnych starań w celu dywersyfikacji polityki zagranicznej i stosunków gospodarczych z krajami zachodnimi. Wreszcie preferencyjny system stworzony (przez  Białorusi) dla Parku jest wyjątkowy i nawet przyjęcie wspólnego kodeksu podatkowego z Rosją może poważnie podważyć pierwotny plan tego projektu i sprawić, że stanie się on całkowicie nieopłacalny”.

Arsenij Siwickij nie wyklucza, że  dotyczące pogłębienia integracji gospodarczej zakończą się na samych negocjacjach i nie przyniosą żadnych praktycznych rezultatów. Zwraca uwagę, że nawet podpisanie umowy o pogłębieniu integracji nie rozwiązuje kluczowych sprzeczności w stosunkach Mińska z Kremlem.

„O ile wiemy, program nie zapewnia rekompensaty dla białoruskiej gospodarki za , nie przewiduje utrzymania rabatów na nośniki energii. Obecnie nie funkcjonuje wspólny rynek zarówno w ramach Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej jak i w Państwie Związkowym, i nie ma gwarancji, że zadziała, bo Rosja aktywnie kończy program zastępowania importu rodzimymi produktami we wszystkich sektorach gospodarki, który nie bierze pod uwagę interesów białoruskich producentów. Rosja ma wiele ukrytych mechanizmów subsydiowania, ale dostępnych tylko dla jej producentów. Mińsk ma jeszcze szansę na wyjście z procesu negocjacji, jeśli Moskwa nie zmieni swojego stanowiska w kwestiach spornych”.

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: