NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Biden: Ruscy idą! Dajcie po 5 baksów, to ich powstrzymamy!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Straszydło Putin wyskoczył z pudełka amerykańskiego kandydata na prezydenta USA. Znak, że wybory coraz bliżej.

John Biden

Jak informuje CBSNews.com Joe Biden zawczasu oznajmił amerykańskiemu narodowi, że Putin będzie ingerować w wybory amerykańskiego prezydenta, w których Biden ma wziąć udział. Oczywiście, w narracji Bidena, to nie pierwszy raz, kiedy Putin ingeruje w amerykańskie wybory. Pierwszy raz zrobił to w 2016 r. i zrobił to według ambitnego polityka skutecznie, skoro Biden twierdzi, że „nie możemy powtórzyć, by 2016 rok się powtórzył”. Po tym sformułowaniu, sugerującym, że Trump został wybrany dzięki ingerencji rosyjskiego prezydenta, Biden przechodzi do konkretów: „jestem obiektem ich uwagi”, pochlebia sobie. Powołuje się na działania Facebooka, które świadczyć mają o tym, że rosyjskie trolle, związane ze znaną rosyjską „fabryką trolli” z Petersburga (Internet Research Agency), wróciły i skoncentrowane są na Joe Bidenie.

Istotnie, jak powiedział szef bezpieczeństwa cybernetycznego FB Nathaniel Gleicher, ostatnio usunięto 50 (!) kont na Instagramie i jedno na Facebooku, które miały wskazywać, że powstały w Rosji i koncentrowały się głównie na Stanach Zjednoczonych.

Fałszywa natura autorów kont polegała na tym, że naświetlały one amerykańskie problemy z różnych stron, stwarzając pozory obiektywizmu. Ten obrzydliwy chwyt, polegający na naświetlaniu różnych faktów z przeciwstawnych punktów widzenia, został jednak zdemaskowany.

Pozostaje mieć nadzieję, że po zlikwidowaniu tego śmiertelnego dla Bidena zagrożenia, jego kampania może teraz rozwijać się bez przeszkód.

„I wiem, że nie chce [Putin – przyp. red.], abym był prezydentem, ale powiem Panu, kiedy będę prezydentem, wszystko się zmieni. Panie Putin, naród amerykański decyduje o wyborach, a nie Pan”, powiedział polityk w filmie opublikowanym na Twitterze.

Po czym przechodzi do rzeczy: „Dajcie po 5 dolarów, by wysłać Putinowi wiadomość, że w wyborach decyduje amerykański naród, a nie on” i podaje link do konta jego kampanii.

Niedrogo się ceni.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: