NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Tęczowy Piątek”. Ordo Iuris ostrzega przed „wrogim przejęciem” szkół

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Fot. PCh24.pl /RoM

W związku z dyskretnym, wręcz „partyzanckim” Tęczowym Piątkiem, organizowanym przez Kampanię Przeciw Homofobii w polskich szkołach, instytut Ordo Iuris informuje rodziców o przysługujących im prawach, a także oferuje fachową pomoc w przypadkach łamania prawa do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.

Mecenas Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu podkreśla, że ubiegłoroczna edycja akcji KPH w skali kraju okazała się zjawiskiem marginalnym i frekwencyjnym niewypałem. Doszło jednak do wielu przypadków łamania prawa rodziców do wiedzy o treściach przekazywanych w szkołach ich dzieciom. Dyrektorzy nie wszystkich placówek byli skłonni przyznać się do tego, że na ich teren weszli edukatorzy seksualni związani z lobby LGBT. To nielegalne, gdyż są zobowiązani do udzielenia takich wyjaśnień, zgodnie z ustawą dotycząca dostępu do informacji publicznej.

W obecnym roku, na przełomie września i października Instytut zwrócił się do szkół, przede wszystkim liceów, w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu z analogicznym zapytaniem. W zdecydowanej większości przypadków odpowiedź brzmiała przecząco („Tęczowy Piątek” nie będzie tam organizowany), jednak 30-40 procent placówek nie wystosowała żadnego odzewu.

Jak podkreśla Ordo Iuris, z kilku powodów lobbyści organizacji pro-homoseksualnych próbują dokonać swego rodzaju wrogiego przejęcia szkół, z oczywistym naruszeniem prawa oświatowego. Rodzice bowiem mają nie tylko prawo do wychowywania potomstwa w zgodzie z własnymi przekonaniami, ale i wiedzy oraz zgody bądź odmowy akceptacji udziału ich dzieci w zajęciach nieobjętych podstawą programową. Zwłaszcza gdy te miałyby odbywać się przy udziale organizacji spoza szkoły.

Tymczasem informacja o tegorocznej odsłonie szkolnej akcji LGBT została podana bardzo późno. Wiele rad rodziców nie zdąży się zebrać by wydać opinie o przedsięwzięciu. Wielu rodziców znów w ogóle nie dowie się o zajęciach Kampanii Przeciw Homofobii.

Adwokat Rafał Dorosiński, autor prawnej analizy założeń „Teczowego Piątku” w świetle konstytucyjnych i ustawowych praw rodziców, wskazał na kilka manipulacji stojących za akcją. Jak powiedział, jest ona promowana intensywnie przy udziale miło brzmiących, niekontrowersyjnych haseł. Niestandardowe preferencje dotyczące życia seksualnego – nietrwałe i, jak mówią badania, nabyte – ukazywane są przez organizatorów jako cecha wrodzona, tożsamościowa, porównywalna na przykład z kolorem skóry. Młodzi przekonywani są, że właściwa postawa dorosłych (na przykład rodziców bądź nauczycieli) czy otoczenia wobec nich polega na bezwarunkowej akceptacji ich skłonności. – W analizie przytaczamy szereg badań ośrodków naukowych: te skłonności nie są wrodzone, nie są trwałe ani niezmienne, na co jest szereg dowodów – mówił adw. Dorosiński. – Możemy kochać swoich bliskich jednocześnie nie zgadzając się z decyzjami, praktykami, zachowaniami, które oni podejmują – dodał autor analizy.

Inna manipulacja dotyczy skali występowania homoseksualizmu. Niektóre publikacje wskazują na rzekomy 10-procentowy udział w populacji, co nie ma żadnego pokrycia w merytorycznych badaniach.

Akcja LGBT skierowana jest również do nauczycieli. Oprócz swego rodzaju szantażu (dobry wychowawca to rzekomo ten, który afirmuje homoseksualizm), namawia ich, by wprowadzali do szkolnego „obrotu” treści niemieszczące się w postawie programowej. W ocenie Ordo Iuris, są one ideologiczne, gdyż stoją w sprzeczności z obowiązującym w polskich szkołach modelem wychowania do życia w rodzinie. Zawarty tam wzorzec powinien być traktowany jako punkt wyjścia dla procesu wychowawczego. Jest tymczasem atakowany przez aktywistów LGBT.

Organizatorzy „Tęczowego Piątku” usiłują stworzyć wrażenie, że jest on inicjatywą oddolną, niemal spontaniczną. W rzeczywistości mamy do czynienia z akcją centralnie zaplanowaną i promowaną, między innymi z użyciem uprzednio przygotowanych materiałów (takich jak wideoklipy), ujawnionych na krótko przed datą akcji, czyli 25 października.

Poradnik dla rodziców, uczniów, wychowawców

Prawnicy przypominają, że do udziału dzieci w tego typu zajęciach niezbędna jest wiedza i zgoda rodziców każdego z nich. Ojcowie i matki mogą na różne sposoby przeciwdziałać demoralizacji zagrażającej ich pociechom. Na przykład wystąpić do dyrektora szkoły z zapytaniem o zajęcia, wypełnić (UWAGA: do piątku rano!) oświadczenie rodzicielskie, którego wzór dostępny jest na internetowej stronie Ordo Iuris. Mają prawo wiedzieć, kto odpowiada za organizację zajęć pozaprogramowych, czy wyraziła na nie zgodę rada rodziców. Prawni opiekunowie dzieci mogą wezwać dyrektora do natychmiastowego przerwania zajęć czy wystaw, które mogłyby negatywnie wpłynąć na dziecko. O ewentualnych nadużyciach powinni zawiadomić wojewódzkiego kuratora oświaty.

Instytut Ordo Iuris opublikował już w internecie analizę „Tęczowego Piątku” oraz praktyczny poradnik dla rodziców. Zapewnia im także pomoc prawną w sporach czy wszelkich przypadkach nieprawidłowości dotyczących niepożądanych zajęć w szkołach.

 

RoM, Warszawa

Read more: https://www.pch24.pl/#ixzz63HAg5p2F

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: