NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„TĘCZOWY PIĄTEK”, CZYLI TRZY STRONY MEDALU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W piątek w części szkół w Polsce odbędzie się „Tęczowy piątek”. W innych uczniowie wezmą udział w akcji „Szkoła pamięta”, a w jeszcze innych zajęcia odbędą się zgodnie z planem. Polska szkoła znów jest podzielona.

Im bliżej Tęczowego Piątku, tym atmosfera wokół niego robi się coraz bardziej gorąca. Polska szkoła znów się dzieli, tak samo, jak podzieliła się podczas kwietniowego strajku nauczycieli. Jedni uważają, że akcja jest potrzebna, bo promuje równość i solidarność z uczniami LGBT, a inni krytykują ją, traktując jako zjawisko niepożądane w szkole.

„Tęczowy piątek” odbywa się po raz czwarty. W poprzednich edycjach również spotykał się ze sprzeciwem środowisk prawicowych i konserwatywnych rodziców. Jeszcze rok temu minister Anna Zalewska ostrzegała, że kuratorzy będą dokładnie sprawdzać, czy dyrekcje nie naruszyły prawa pozwalając na organizację tego wydarzenia. Z kuratoriów wysyłano też listy, które miały zniechęcić dyrektorów do „Tęczowego piątku”.

Akcja i kontrakcja

Tym razem MEN przygotowało się lepiej – dokładnie na 25 października zaplanowało akcję „Szkoła pamięta”, która ma zachęcać uczniów do pamięci o lokalnych bohaterach. Uczniowie mogą tego dnia wyjść wspólnie z nauczycielami np. na cmentarz, by zapalić znicz na grobie byłego nauczyciela lub zasłużonego działacza społeczności lokalnej. Jest to rodzaj kontrakcji – MEN organizuje wydarzenie, które ma być alternatywą dla „Tęczowego piątku”. Według informacji resortu, już 10 tys. szkół zadeklarowało, że weźmie udział w akcji „Szkoła pamięta”.

Tymczasem przeciwników „Tęczowego piątku” jest więcej. Głos w sprawie tym razem zajął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, który w liście napisał m.in., że „to natura określa, że człowiek ma dwie płcie – męską i żeńską. Zmiany tego stanu rzeczy bywają wyjątkiem od reguły wyznaczonej przez naturę. Wyjątkiem, a nie normą. A wszelkie „naukowe” mnożenie płci to już ideologia. (…) Z naturą nikt jeszcze nie wygrał. Ale zgubne ideologie mogą wyrządzić wiele szkód. Nie mogę się na to zgodzić. Nie mogę ulegać propagandzie, dać się wodzić fałszywym ideom, bezrefleksyjnie kierować się zasłyszanymi opiniami” – napisał Pawlak.

Rzecznik Praw Dziecka, na Twitterze, zaapelował też do Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara, by ten „strzegł praw wszystkich obywateli, a nie tylko wybiórczo określonych”. Napisał też, że „szkoła musi być wolna od ideologii, która skrywa się za tolerancją #TęczowyPiątek”.

„Jak ustrzec się przed Tęczowym piątkiem?”

Jeszcze radykalniejsi w swoich wypowiedziach byli przedstawiciele Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, którzy specjalnie przed Tęczowym Piątkiem wydali poradnik dla rodziców i uczniów pt. „Jak ustrzec się przed Tęczowym Piątkiem?” oraz analizę założeń akcji pt. „Wrogie przejęcie szkoły”.

„Oficjalny cel tejże akcji ma manipulacyjny charakter. Możemy przeczytać, że akcja ma na celu „pokazanie młodzieży LGBTQI, że w szkole jest miejsce również dla nich, a każdy i każda ma się czuć w nim bezpiecznie i w pełni realizować swój potencjał”. Otóż już w tak sformułowanym celu można zauważyć manipulację. Próbuje się wprowadzić pojęcie „młodzieży LGBT”, tak jakby pewnego rodzaju ewentualne skłonności i przemyślenia w przestrzeni swojego życia płciowego miały być jakąś cechą wrodzoną. Cechą, którą można porównać chociażby do koloru skóry. Co jest oczywiście nieprawdą w świetle szeregu badań naukowych” – uważa mec. Rafał Dorosiński z Ordo Iuris.

Instytut wydając poradnik dla rodziców i uczniów zwraca też uwagę, że przed rozpoczęciem akcji „Tęczowy piątek” pozytywną opinię musi wydać rada rodziców. Jeśli tego nie ma, cała procedura organizowania akcji jest niezgodna z prawem oświatowym, a dokładnie jego art. 86.

Na nasze pytanie, czy dokładnie taka sama procedura obowiązuje przy okazji innych akcji, jak np. planowanej przez MEN „Szkoła pamięta”, nie dostaliśmy jednoznacznej odpowiedzi.

– Wydaje się, że nie – powiedział mec. Jerzy Kwaśniewski. Jednocześnie mec. Kwaśniewski nie potrafił konkretnie wyjaśnić, dlaczego w tym przypadku art. 86 nie musiałby obowiązywać.

„Stoję po stronie tych, którzy potrzebują wsparcia”

„Tęczowy piątek” jest organizowany od 2016 r. w ostatni piątek października. Na stronie teczowypiatek.org.pl Kampania Przeciw Homofobii wyjaśnia, że jest inicjatorem akcji, ale w jej ramach nie wchodzi na teren szkół i nie prowadzi żadnych dodatkowych zajęć. KPH zaznacza, że o tym, jak będzie wyglądał „Tęczowy piątek” w danej szkole decyduje wspólnie kadra szkolna, młodzież i rodzice.

Dziś przed gmachem Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawili się pomysłodawcy akcji, a także młodzi ludzie.

Leo Kulicki: – Dlaczego „Tęczowy piątek” jest dla mnie ważny? Kiedy byłem młodszy, czułem się zagubiony. Nie wiedziałem, kim jestem i jak odnaleźć się w tym świecie. Niektórzy ludzie wiedząc, że jestem osobą transpłciową od razu zakładają, że jestem gorszy. „Tęczowy piątek” to akcja, która może pokazać dzieciom, które nadal są w szafie, nadal szukają siebie, że to co czują jest ok.

Nina Szewczyk: – Jestem tu w imieniu tych, którzy boją się chodzić do szkoły. Którzy zamiast wsparcia dostają w twarz od kolegi za „bycie pedałem”. Którzy słyszą słowo „lesba” tylko w celu obrażenia koleżanki z krótkimi włosami. Jestem w klasie maturalnej, ale niektórzy z nas mają przed sobą lata edukacji. Uwierzcie mi, nauczyciele i nauczycielki, że w waszych klasach zawsze są, były i będą osoby nieheteronormatywne.

Akcję wsparli też celebryci, którzy wystąpili w specjalnych klipach Kampanii Przeciw Homofobii. Na czwartkowej konferencji prasowej pojawiła się również aktorka Julia Kamińska.

– Wspieram „Tęczowy piątek” z prostego powodu: chcę, by każdy młody człowiek miał pewność, że szkoła jest tym miejscem, w którym zostanie zaakceptowany takim, jakim jest. Że szkoła jest tym miejscem, w którym otrzymuje się wsparcie i zrozumienie. Wiem, że teraz tak nie jest. Dlatego stoję po stronie tych, którzy potrzebują wsparcia. Stoję po stronie młodzieży.

Karolina Gierda, adwokat Kampanii Przeciw Homofobii: – Kampania Przeciw Homofobii nie organizuje „Tęczowego piątku”, nie działa w szkole i nie narzuca jakiejkolwiek jego formuły. Społeczność szkolna decyduje, jak wygląda Tęczowy Piątek. Wszystkie działania związane z tą akcją są zgodne z prawem oświatowym, które przewiduje w swojej preambule, że należy dzieci kształcić w kierunku tolerancji i poszanowania innych.

Łukasz Szpyrka

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: