NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tęczowa Maryja nie obraża uczuć religijnych. Decyzja prokuratury kończy obłęd

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Działacze na rzecz praw człowieka, którzy paradowali w Częstochowie z obrazem przedstawiającym Maryję w tęczowej aureoli nie dopuścili się obrazy uczuć religijnych – stwierdziła prokuratura.

Kiedy w czerwcu tego roku ulicami jednego z najbardziej świeckich i postępowych polskich miast przechodził Marsz Równości, pochód usiłowały zakłócić grupki kiboli, wspieranych przez miejscowych polityków prawicy. Poza zwyczajową agresją i groźbami skierowanymi w stronę pokojowych demonstrantów, ich uwaga była skupiona na obrazie przedstawiającym Maryję z tęczową aureolą. Na trasie marszu stanął poseł Tomasz Jaskuła, obwieszczając, że doszło do obrazy uczuć religijnych. Parlamentarzysta Kukiz’15 próbował zatrzymać pochód. Prawicowi fanatycy zgłosili następnie sprawę do prokuratury.
W środę zapadła decyzja w tej sprawie. Częstochowska prokuratura umorzyła postępowanie ws. osób, które podczas  Marszu Równości niosły zmodyfikowany wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Śledczy uznali, że nie ma mowy o żadnym znieważeniu uczuć religijnych.

Uzasadniając decyzje wskazali, że tęcza nie ma charakteru ubliżającego czy wulgarnego. Ponadto, odnotowali też brak dowodów na celowość działania na rzecz obrażenia uczuć religijnych.

Częstochowska prokuratura prowadziła również podobne postępowanie dotyczące transparentu z białym orłem na tęczowym tle, który pojawił się na pierwszym Marszu Równości w Częstochowie. Także w tamtym przypadku umorzono śledztwo. Śledczy orzekli, że niesiony podczas manifestacji przedmiot nie był flagą, a jedynie afiszem z „aluzyjną interpretacją flagi”. Uznano również, że intencją jego twórców nie było znieważenie symboli państwowych.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: