NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polak ponownie oskarżony o gwałt i morderstwo młodej Brytyjki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Skazany na 8 lat za przestępstwa na tle seksualnym 25-letni Paweł Relowicz usłyszał nowe zarzuty. Jak informuje BBC, śledczy oskarżyli Polaka o zgwałcenie i zamordowanie 21-letniej studentki Libby Squire z Hull (hr. East Riding of Yorkshire).

Polak w przeszłości był już oskarżany o udział w zniknięciu Libby Squire, ale ostatecznie śledczy nie znaleźli wystarczających dowodów w tej sprawie.

Polak ponownie oskarżony o gwałt i morderstwo młodej BrytyjkiPolak przebywa obecnie w więzieniu za inne przestępstwa o charakterze seksualnym. (Fot. Facebook/Pawel Relowicz)

W trakPolak przebywa obecnie w więzieniu za inne przestępstwa o charakterze seksualnym. (Fot. Facebook/Pawel Relowicz)cie śledztwa odkryli natomiast, że 25-latek dopuszczał się licznych przestępstw o charakterze seksualnym – podglądał kobiety, włamywał się do ich domów czy onanizował się w miejscach publicznych.

Jak przekazała dziś prokuratura koronna (Crown Prosecution Service), oskarżenie Polaka w tej sprawie było możliwe „wyłącznie dzięki długiemu i złożonemu śledztwu, przeprowadzonemu przez Humberside Police”.

Cała Wielka Brytania śledziła poszukiwania Libby Squire. (Fot. Getty Images)

21-letnia Libby zniknęła w nocy z 31 stycznia na 1 lutego br. Jej ciało odnaleziono dopiero siedem tygodni później w Humber. Na pogrzebie studentki pojawiły się setki ludzi wstrząśniętych tragedią.

Teraz Polaka czeka proces, podczas którego będzie mógł odnieść się do nowych zarzutów – informuje BBC.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Polak ponownie oskarżony o gwałt i morderstwo młodej Brytyjki

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: