NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Korea Północna wzywa USA do rozsądnego działania do końca roku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SEOUL, Korea Południowa (AP) – Korea Północna w czwartek oskarżyła urzędników USA o utrzymywanie wrogości wobec Phenianu pomimo „specjalnych” relacji między przywódcą Kim Jong Unem a prezydentem Donaldem Trumpem i wezwała Waszyngton do „mądrego” działania do końca roku.

PLIK – W tym zdjęciu z 30 czerwca 2019 r. Prezydent USA Donald Trump, po lewej, spotyka się z przywódcą Korei Północnej Kim Jong Unem po północno-koreańskiej stronie granicy w wiosce Panmunjom w strefie zdemilitaryzowanej. Korea Północna w czwartek, 24 października 2019 r., Oskarżyła urzędników USA o utrzymywanie wrogości wobec Pjongjangu pomimo „specjalnych” relacji między Kim i Trumpem i wezwała Waszyngton do „mądrego” działania do końca roku. (AP Photo / Susan Walsh, plik)

Oświadczenie wydane przez Kim Kye Gwan, doradcę Ministerstwa Spraw Zagranicznych, wyraźnie odnosiło się do terminu pod koniec roku wyznaczonego przez Kim Jong Un, aby administracja Trumpa zaoferowała wzajemnie akceptowalne warunki dla porozumienia w sprawie ratowania ich dyplomacji.

„Wbrew politycznemu osądowi i intencjom prezydenta Trumpa, koła polityczne Waszyngtonu i politycy KRLD administracji USA są bez powodu wrogo nastawieni do KRLD, pochłonięci mentalnością zimnej wojny i ideologicznymi uprzedzeniami” – powiedział Kim Kye Gwan w oświadczeniu , odnosząc się do Korei Północnej pod formalną nazwą, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna. „Chcemy zobaczyć, jak mądrze Stany Zjednoczone miną koniec roku”.

Negocjacje nuklearne między Waszyngtonem a Pjongjangiem załamały się po upadku lutowego szczytu Kim Jong Un i Trumpa, podczas którego strona amerykańska odrzuciła żądania Korei Północnej dotyczące szerokiej ulgi w zamian za częściową umowę w celu częściowej rezygnacji z jej zdolności nuklearnych.

Północ przeprowadziła serię testów rakietowych krótkiego zasięgu, a Kim Jong Un powiedział, że „będzie cierpliwie czekać do końca roku, aby Stany Zjednoczone podjęły odważną decyzję”.

Na początku tego miesiąca Waszyngton i Pjongjang wznowiły dyskusję na szczeblu roboczym w Szwecji, ale spotkanie załamało się w obliczu sprzeczki z Koreą Północną nazywającą rozmowy „obrzydliwym” i oskarżającym Amerykanów o zachowanie „starej postawy i postawy”.

Od tego czasu Północ zagroziła wznowieniem testów rakiet nuklearnych i rakiet dalekiego zasięgu, które zawiesiła w zeszłym roku, jednocześnie realizując dyplomację ze Stanami Zjednoczonymi, podczas gdy Kim Jong Un poprzysiągł przezwyciężyć międzynarodowe sankcje kierowane przez USA, które, jak powiedział, zarówno bolały, jak i rozwścieczały jego lud.

Kim Kye Gwan powiedział, że Kim Jong Un uważa, że jego relacje z Trumpem są „wyjątkowe”, a zaufanie między przywódcami wciąż pozostaje nienaruszone.

„Mam szczerą nadzieję, że siła motywacyjna do pokonania wszystkich przeszkód między KRLD a Stanami Zjednoczonymi oraz do rozwoju dwustronnych stosunków w lepszym kierunku będzie zapewniona na podstawie bliskich relacji” – powiedziała Kim Kye Gwan.

W połowie lat 70. Kim Kye Gwan jest weteranem dyplomacji, który przewodził północnokoreańskiej delegacji podczas wielu obecnie uśpionych sześcionarodowych rozmów o rozbrojeniu nuklearnym w Pekinie w latach 2003-2008.

Oświadczenie Korei Północnej pojawiło się po tym, jak Trump podczas spotkania rządu w poniedziałek powiedział, że nadal utrzymuje dobre stosunki z przywódcą Korei Północnej i twierdził, że Stany Zjednoczone mogłyby pójść na wojnę z Północą, gdyby nie jego prezydentura.

„Lubię Kim, on mnie lubi” – powiedział Trump. „Dogadujemy się. Szanuję go, szanuje mnie. ”

Zapytany o komentarze Kim Kye Gwan podczas konferencji prasowej, minister spraw zagranicznych Korei Południowej Kang Kyung-wha powiedział, że zachęcanie przywódców Korei Północnej i Stanów Zjednoczonych do wyrażenia wzajemnego zaufania i że Seul ma nadzieję, że rozmowy nuklearne przyniosą znaczące rezultaty .

Prezydent Korei Południowej Moon Jae-in ostro lobbował na rzecz ożywienia dyplomacji nuklearnej między Waszyngtonem a Pjongjangiem, ale Północ w ostatnich miesiącach zawiesiła praktycznie cały dialog i współpracę z Południem w obliczu impasu w negocjacjach nuklearnych. Pjongjang zażądał od Seulu oderwania się od Waszyngtonu i wznowienia działalności gospodarczej między Koreą, powstrzymywanej przez amerykańskie sankcje przeciwko Północy.

Kim Jong Un podpisał niejasne oświadczenia wzywające do „całkowitej denuklearyzacji” półwyspu podczas spotkań z Trumpem i Księżycem. Ale postawa twardej Północy w ostatnich miesiącach wzbudziła wątpliwości, czy Kim Jong Un kiedykolwiek dobrowolnie rozdałby swoje bronie jądrowe, które może uznać za jego najsilniejszą gwarancję przetrwania.

Korea Północna od dziesięcioleci promuje koncepcję denuklearyzacji, która nie przypomina amerykańskiej definicji, a Phenian obiecuje kontynuować rozwój nuklearny, dopóki Stany Zjednoczone nie usuną swoich wojsk i parasola nuklearnego w obronie Korei Południowej i Japonii.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: