NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
32 Przepowiednie / proroctwa dotyczące XXI wieku. wojny , kataklizmy i nie tylko ...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Akcje azjatyckie mieszane, ponieważ zyski napędzają skromne zyski Wall St

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

BANGKOK (AP) – Akcje azjatyckie były mieszane w czwartek po tym, jak amerykańskie indeksy giełdowe osiągnęły drobne zyski w chwiejny dzień notowań, gdy inwestorzy sprawdzili kolejny zestaw zysków spółek mieszanych.

Japoński Nikkei 225 awansował o 0,6% do 22 763,93, a Hang Seng w Hongkongu wzrósł o 0,4% do 26 682,41. Indeks Shanghai Composite spadł o 0,2% do 2 935,25, a Kospi w Korei Południowej również spadł o 0,2%, do 2 766,63 po tym, jak dane o PKB były niższe niż oczekiwano. Indyjski Sensex zyskał 0,4% do 39 223,01. Akcje wzrosły na Tajwanie i w Azji Południowo-Wschodniej.

Wstępna miara produkcji dla Japonii, indeks kierowników zakupów Jibun Flash Manufacturing, znajdowała się na najniższym poziomie od ponad trzech lat, 48,5 i poniżej poziomu 50, co oznacza przerwę między ekspansją a kurczeniem się.

Choć jest jeszcze wcześnie w tym sezonie zarobków, handlowcy próbują ocenić, jak bardzo wojna handlowa USA z Chinami i spowolnienie globalnego wzrostu gospodarczego szkodzi korporacyjnej Ameryce.

Niektóre zarobki spółek przewyższyły oczekiwania analityków. Inni wprawiają handlowców w nastrój sprzedaży po uprzedzeniu, że spowolnienie gospodarki światowej i napięcia handlowe uderzają w ich zyski.

„Ponieważ rozmowy handlowe między USA a Chinami są na razie ciche, zarobki w USA spowodowały w tym tygodniu zmienność i kierunek rynkowy” – powiedział w komentarzu Jeffrey Halley z Oandy.

Brak ukierunkowania zysków w środę znalazł odzwierciedlenie na rynku, który spędził większość dnia wahając się między drobnymi zyskami i stratami.

„Zgłosiło się mniej niż jedna czwarta firm, więc czeka nas znacznie więcej” – powiedział Sam Stovall, główny strateg inwestycyjny w CFRA. „Jednak wyniki były do tej pory mieszane, nawet przy tak niskim poziomie poprzeczki”.

S&P 500 wzrósł o 0,3%, do 3 004,52. Wskaźnik benchmarku spadł o około 0,2%, zanim odzyskał wartość pod koniec dnia.

Dow Jones Industrial Average również odbił się od południowego spadku, zyskując 0,2%, do 26 863 95.

Kompozyt Nasdaq dodał 0,2% do 8 119,79. Indeks małych firm Russell 2000 wzrósł o 0,1% do 1 552,86.

Analitycy nadal prognozują, że indeks S&P 500 skończy się pokazując spadek zysku na akcję z poprzedniego roku.

Jeśli mają rację, po raz pierwszy spadłyby zarobki od trzech kwartałów od 2015-16, według FactSet.

Oczekuje się, że najsłabsze wyniki uzyskają firmy, które polegają na sile globalnej gospodarki, która zwalnia w wyniku wojen handlowych. Według FactSet producenci surowców, firmy technologiczne i zapasy energii zgłaszają spadki o 10% lub więcej.

Analitycy przewidują silniejszy wzrost dla firm komunikacyjnych i firm sprzedających konsumentom, które były najsilniejszą częścią gospodarki.

Jedną z niepokojących oznak jest to, że szacunki wzrostu zysków przedsiębiorstw w 2020 r. Zostały w większości zmniejszone od końca ubiegłego miesiąca, powiedział Stovall.

„W tej chwili jest tyle niepewności” – powiedział. „Stosunki handlowe między USA a Chinami, czy może to poprawić, i jaki wpływ Europa może odczuć, gdy Wielka Brytania ostatecznie opuści UE”.

Boeing wzrósł o 1% po tym, jak poinformował, że jego samolot 737 Max może wrócić do eksploatacji do końca roku i że stopniowo zwiększy produkcję 737 do końca 2020 roku. To pomogło zrekompensować jego słabszy niż oczekiwano zysk w ostatnim kwartale.

Na przegranej stronie znalazł się Texas Instruments, który powiedział, że jego klienci stali się znacznie bardziej ostrożni niż jeszcze 90 dni temu, z dużym napięciem w handlu. Stracił 7,5%.

Kilka dużych firm ma opublikować kwartalne wyniki w czwartek, w tym American Airlines Group, Amazon i Visa.

Benchmark amerykańska ropa naftowa straciła 46 centów do 55,51 USD za baryłkę w obrocie elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange. W środę wzrósł o 1,49 USD, aby osiągnąć 55,97 USD za baryłkę. Międzynarodowa ropa naftowa Brent dała 35 centów do 60,82 USD. Zyskał 1,47 USD, zamykając za 61,17 USD za baryłkę.

Dolar spadł do 108,62 jena japońskiego z 108,68 jena w środę. Euro umocniło się do 1.1137 USD z 1.1131 USD.

___

Autorzy AP Business Alex Veiga i Stan Choe wnieśli swój wkład.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: