NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

JUŻ ISTNIEJE I DZIAŁA KOMPUTER KWANTOWY MÓZG SZTUCZNEJ INTELIGENCJI „STRAŻNIK , POLICJANT ,SĘDZIA ” – „BÓG?” LUDZKOŚCI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
TECHNOLOGIA

Przyszłość jest już dziś! Komputer kwantowy Google triumfuje nad superkomputerami

Gigant internetowy zaprezentował dowody, które mają świadczyć o tym, że dokonał historycznego przełomu w rozwoju komputerów kwantowych i stał się światowym pionierem w tej dziedzinie. Jest jednak jedno ale…

Google chwali się, że w jego instytucie Quantum AI Lab w Kalifornii powstał komputer kwantowy, który w zaledwie 200 sekund dokonuje obliczeń matematycznych, jakie najszybszemu obecnie superkomputerowi na świecie zajęłyby 10 tysięcy lat! Oznacza to, że staliśmy się świadkami chwili, w której maszyny przyszłości osiągnęły przewagę nad tradycyjnymi jednostkami obliczeniowymi. Teraz wyobraźmy sobie wykorzystanie takiej potęgi obliczeniowej na potrzeby rozwoju technologii sztucznej inteligencji.

Szef Google, Sundar Pichai, w wywiadzie dla serwisu MIT Technology Review powiedział, że jego firma dokonała przełomu w świecie komputerów kwantowych, który można porównać z pierwszym lotem braci Wright. Pichai zapowiedział, że Google w ciągu kilku lat stworzy maszyny tak wydajne, że nawet nam się to nie śniło. Będą one w stanie tworzyć niesamowicie dokładne prognozy pogody, wesprzeć technologie sztucznej inteligencji czy pomóc wykonać symulacje reakcji chemicznych na potrzeby tworzenia nowych, skutecznych leków na najgroźniejsze choroby dręczące ludzkość. Już w latach 20. XXI wieku, postęp technologiczny będzie dokonywał się tak szybko, że nasze codzienne życie odmieni się nie do poznania.

Amerykański koncern poinformował o eksperymentach ze swoim komputerem dokładnie miesiąc temu. Wówczas świat technologii wstrzymał oddech, bo Google oświadczyło, że 53-kubitowy komputer kwantowy, bazujący na procesorach Sycamore, osiągnął supremację. Te wieści wzbudziły mnóstwo kontrowersji, szczególnie u konkurencji w postaci firmy IBM. Jej przedstawiciele uważają, że gigant oszukuje wszystkich, by zdobyć popularność.

Według ich wyliczeń, amerykański superkomputer Summit, najszybszy obecnie na świecie, który został zbudowany wspólnymi siłami przez firmę IBM i Nvidię dla Oak Ridge National Laboratory, może wykonać te obliczenia matematyczne nie w 10 tysięcy lat, tylko zaledwie 2,5 dnia. IBM zarzuca Google nie tylko duże uproszczenia w tworzeniu symulowanej pracy tradycyjnych superkomputerów, w kwestii nie obejmowania nią pamięci masowej, koprocesorów czy optymalizacji oprogramowania, ale również złej metodologii badań.

Google przez miesiąc znajdowało się pod ostrzałem. Teraz w końcu zaprezentowano wyniki badań na łamach prestiżowego magazynu Nature, gdzie każdy może się z nimi dokładnie zapoznać. Przedstawiciele IBM pomimo tego faktu, nie zmienili swojego zdania i dalej zarzucają Google oszustwo. No, cóż, pozostaje nam tylko poczekać na dalszy rozwój wydarzeń. Swoją drogą, jeśli nawet komputer kwantowy Google może wykonać obliczenia w 200 sekund, które zajmują Summitowi nie 10 tysięcy lat, tylko 2 dni, to i tak w tym momencie możemy mówić o wielkim przełomie.

Źródło: GeekWeek.pl/CNN/Nature/NASA / Fot. Google

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: