DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 1 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB22 listopada 2019
4 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

„Takim jak Tobie rozwalam łeb o krawężnik” – działaczka ONR do lekarza pochodzenia arabskiego

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Uczestniczka Marszu Niepodległości, działaczka Obozu Radykalno-Narodowego, deklaratywnie – żarliwa patriotka. Jak wygląda rzeczywisty obraz działalności Katarzyny z Poznania? Przekonał się o tym pracujący w naszym kraju lekarz o orientalnych korzeniach, któremu kobieta wysyłała wiadomości z rasistowskimi bluzgami i groźbami pozbawienia życia.

images1

Bez tytułu 3

W cytacie zawartym w tytule zachowaliśmy oryginalną pisownię.

„Takim jak Tobie rozwalam łeb o krawężnik. Jebać Ciebie, Twoich brudnych kolegów i Allaha… jebane zwierzęta, które dostały się do cywilizacji. Wracaj do domu jebać kozy, tylko do tego się nadajecie, ścierwa. WHITE POWER, ŚMIERĆ CIAPAKOM” – to treść wiadomości jaką medyk otrzymał od Katarzyny, nacjonalistki ze stolicy Wielkopolski.

Kobieta, zawodowo zajmująca się stylizacją rzęs, deklaruje się jako „aktywna społecznie patriotka”. Jak często bywa w takich przypadkach, miłość do ojczyzny manifestuje jednak głównie poprzez wyrażanie nienawiści w stosunku do wszelkiej inności. Katarzyna nie zna granic, na cel obrała nawet człowieka ratującego życie jej rodakom w polskim szpitalu. Jedyną jego winą był wpis na Facebooku, w którym zaprzeczył jakoby święte pismo muzułmanów nawoływało do przemocy. W odpowiedzi otrzymał od nacjonalistki wiadomość na messendżerze.

Sprawa została zgłoszona do prokuratury przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

– Fantazje o „rozwalaniu łba” wprost pochodzą z filmu „American History X”, w którym neonazista roztrzaskuje o krawężnik głowę Afroamerykanina. Paradoksalnie ten film bywa bardzo często obiektem kultu polskich faszystów, bo zazwyczaj oglądają go jedynie do połowy. Tę część, w której pokryty wytatuowanymi swastykami główny bohater głosi nazistowskie hasełka. Umyka im dalszy ciąg, w którym sam zauważa, że to idiotyzm, i odchodzi od środowiska prymitywnych rasistów – komentuje Konrad Dulkowski, prezes Ośrodka.

„Ustaliliśmy dane Kasi, składamy zawiadomienie do prokuratury w sprawie nawoływania do nienawiści. Kasia ma dwa konta na Facebooku, używając jednego z nich, wyzywa od »brudnych, jebanych zwierząt, które dostały się do cywilizacji« lekarza. Mężczyznę, który pracując w szpitalu, niesie pomoc innym” – czytamy na stronie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. – Chodzi konkretnie o znieważanie ze względu na przynależność etniczną i rasową, czyli art. 257 Kodeksu karnego – dodaje Konrad Dulkowski.

Nacjonalistka Katarzyna jest osobą znaną i aktywną w środowisku ekstremistycznej prawicy. W przeszłości brała udział w blokadach marszu równości, a także uczestniczyła wielokrotnie w Marszu Niepodległości.

 

zrodlo:strajk.eu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: