DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Takim jak Tobie rozwalam łeb o krawężnik” – działaczka ONR do lekarza pochodzenia arabskiego

Uczestniczka Marszu Niepodległości, działaczka Obozu Radykalno-Narodowego, deklaratywnie – żarliwa patriotka. Jak wygląda rzeczywisty obraz działalności Katarzyny z Poznania? Przekonał się o tym pracujący w naszym kraju lekarz o orientalnych korzeniach, któremu kobieta wysyłała wiadomości z rasistowskimi bluzgami i groźbami pozbawienia życia.

W cytacie zawartym w tytule zachowaliśmy oryginalną pisownię.

„Takim jak Tobie rozwalam łeb o krawężnik. Jebać Ciebie, Twoich brudnych kolegów i Allaha… jebane zwierzęta, które dostały się do cywilizacji. Wracaj do domu jebać kozy, tylko do tego się nadajecie, ścierwa. WHITE POWER, ŚMIERĆ CIAPAKOM” – to treść wiadomości jaką medyk otrzymał od Katarzyny, nacjonalistki ze stolicy Wielkopolski.

Kobieta, zawodowo zajmująca się stylizacją rzęs, deklaruje się jako „aktywna społecznie patriotka”. Jak często bywa w takich przypadkach, miłość do ojczyzny manifestuje jednak głównie poprzez wyrażanie nienawiści w stosunku do wszelkiej inności. Katarzyna nie zna granic, na cel obrała nawet człowieka ratującego życie jej rodakom w polskim szpitalu. Jedyną jego winą był wpis na Facebooku, w którym zaprzeczył jakoby święte pismo muzułmanów nawoływało do przemocy. W odpowiedzi otrzymał od nacjonalistki wiadomość na messendżerze.

Sprawa została zgłoszona do prokuratury przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

– Fantazje o „rozwalaniu łba” wprost pochodzą z filmu „American History X”, w którym neonazista roztrzaskuje o krawężnik głowę Afroamerykanina. Paradoksalnie ten film bywa bardzo często obiektem kultu polskich faszystów, bo zazwyczaj oglądają go jedynie do połowy. Tę część, w której pokryty wytatuowanymi swastykami główny bohater głosi nazistowskie hasełka. Umyka im dalszy ciąg, w którym sam zauważa, że to idiotyzm, i odchodzi od środowiska prymitywnych rasistów – komentuje Konrad Dulkowski, prezes Ośrodka.

„Ustaliliśmy dane Kasi, składamy zawiadomienie do prokuratury w sprawie nawoływania do nienawiści. Kasia ma dwa konta na Facebooku, używając jednego z nich, wyzywa od »brudnych, jebanych zwierząt, które dostały się do cywilizacji« lekarza. Mężczyznę, który pracując w szpitalu, niesie pomoc innym” – czytamy na stronie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. – Chodzi konkretnie o znieważanie ze względu na przynależność etniczną i rasową, czyli art. 257 Kodeksu karnego – dodaje Konrad Dulkowski.

Nacjonalistka Katarzyna jest osobą znaną i aktywną w środowisku ekstremistycznej prawicy. W przeszłości brała udział w blokadach marszu równości, a także uczestniczyła wielokrotnie w Marszu Niepodległości.

 

zrodlo:strajk.eu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: