NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Strajk włoski wkracza do szkół regionu radomskiego. Czy nauczyciele przyjdą na studniówki?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
- Nasz protest trwa - mówi Tomasz Korczak, prezes oddziału ZNP w Radomiu.
– Nasz protest trwa – mówi Tomasz Korczak, prezes oddziału ZNP w Radomiu. Archiwum Echa Dnia

Czy nauczyciele w Radomiu i regionie pójdą na studniówki w swoich szkołach?

Czy będą wieczorami sprawdzać klasówki w domach?

Czy będą prowadzić dodatkowe zajęcia i wyjeżdżać na wycieczki? Wszystko wskazuje na to, że część nauczycieli tak zrobi, a wszystko w ramach strajku włoskiego.

W ostatni wtorek 22 października władze krajowe Związku Nauczycielstwa Polskiego zdecydowało o tej formie protestu, jaką jest strajk włoski.

Bez dodatkowej roboty

– Nie nazywajmy tego strajkiem, a protestem włoskim i jest to kontynuacja tego protestu, jaką związek zorganizował wiosną tego roku w całej Polsce, w tym także w Radomiu – podkreśla Tomasz Korczak, prezes radomskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Jak dodaje prezes, protest będzie polegał na wypełnianiu swoich obowiązków, jednak bez dodatkowych innych zajęć, a tych – jak mówią sami nauczyciele – jest bez liku. Nauczyciele przygotowują konspekty na dodatkowe zajęcia, kserują materiały za własne pieniądze, koordynują projekty unijne w swoim wolnym czasie, czy bezpłatnie prowadzą koła zainteresowań w swoich szkołach. Protestujący nauczyciele mają ograniczyć swoją pracę do pensum przy tablicy.

– Od wielu lat nie tylko rodzice uczniów przyzwyczaili się, że to nauczyciele przygotowują sobie pracę, a przecież to nie do nich to należy. Gdy pracownik przychodzi w jakiejś firmie do pracy, to ma przygotowane stanowisko. W szkole nauczyciel w większości jest pozostawiony sam sobie – zauważa Tomasz Korczak.

Protest na miesiące

Na razie nie ma dokładnych danych w których szkołach w Radomiu będzie trwał strajk włoski i ilu nauczycieli do niego przystąpi. Jak twierdzą związkowcy, wszystko polega na indywidualnym zachowaniu nauczycieli i na regulaminie pracy konkretnej szkoły. Może bowiem tak się zdarzyć, że w jednej szkole nauczyciel będzie prowadził kółko zainteresowań, bo tak ma zapisane w obowiązkach, a w innej – nie. Tym niemniej związek przystępuje do kampanii informacyjnej, która ma pokazać rzeczywiste, bardzo duże obowiązki nauczycieli. Jak sami mówią, ten protest może potrwać długie miesiące.

O samym strajku włoskim zdecydowali nauczyciele w przeprowadzonej ankiecie Związku Nauczycielstwa Polskiego. Na pytania odpowiedziało ponad 227 tysięcy pracowników oświaty z całej Polski. Olbrzymia większość, bo 55,3 procent z nich, opowiedziało się za protestem włoskim.

https://echodnia.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: