NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Stoltenberg: NATO zwiększy wsparcie dla Ukrainy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Sekretarz generalny  Jens  powiedział, że Sojusz jest w trakcie rozszerzania wsparcia dla Ukrainy. Poinformował o tym na konferencji prasowej w Brukseli przed dwudniowym spotkaniem ministrów obrony państw członkowskich Sojuszu.

Poproszony o skomentowanie słów prezydenta USA Donalda Trumpa, że ​​jednym z powodów zawieszenia pomocy wojskowej dla Ukrainy było to, że sojusznicy europejscy nie zrobili wystarczająco dużo, aby podzielić się „ciężarem” pomocy Ukrainie, a także zapytali, czy wie o jakichkolwiek wysiłkach USA, aby zmusić innych członków do zwiększenia pomocy dla Ukrainy Stoltenberg odpowiedział, że wszyscy członkowie NATO zapewniają Ukrainie znaczne wsparcie.

„Jako sekretarz generalny zawsze nalegam, aby NATO zapewniało więcej [pomoc – red.], dlatego wzywam członków do rozszerzenia [pomocy – red.] – zapewniać więcej szkoleń, więcej funduszy, abyśmy mieli więcej przedsięwzięć z Ukrainą” – powiedział.

Przypomniał, że spotkał się z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim i zapewnił, że NATO będzie nadal wspierać Ukrainę i wzmacniać te wysiłki. „Tak naprawdę jesteśmy w trakcie rozszerzania naszego wsparcia dla Ukrainy” – powiedział. Zwrócił uwagę, że w kwietniu w Waszyngtonie ministrowie spraw zagranicznych NATO uzgodnili nowy pakiet pomocowy dla Ukrainy, w szczególności wspierający potencjał ukraińskiej marynarki wojennej. Według Stoltenberga, kwestia wsparcia dla Ukrainy zostanie rozpatrzona w ciągu najbliższych dwóch dni na spotkaniu ministrów obrony państw członkowskich NATO w Brukseli. Dodał, że dyskusja na temat znaczenia zapewnienia Ukrainie wsparcia przez wszystkich członków NATO trwa. „I zawsze wzywam ich do wzmocnienia i zrobienia więcej” – powiedział.

Jak powiedział Sekretarz Generalny Sojuszu, wszyscy członkowie NATO zapewniają Ukrainie silne wsparcie polityczne. „Stale powtarzaliśmy, że nie zgadzamy się z nielegalną aneksją Krymu i popieramy integralność terytorialną Ukrainy” – podkreślił. „Zdecydowanie popieramy wysiłki na rzecz znalezienia porozumienia politycznego, wdrożenia porozumień mińskich i odnotowaliśmy pewne postępy również w związku z wymianą osób przetrzymywanych, widzieliśmy kilka nowych inicjatyw, pewien nowy impuls do wysiłków na rzecz postępu we wdrażaniu porozumień mińskich” – wyliczył.

Według Stoltenberga, Sojusz zapewnia Ukrainie praktyczne wsparcie, w szczególności poprzez różne fundusze celowe. „Pomagamy w modernizacji sił zbrojnych i sił bezpieczeństwa” – dodał. Powiedział także, że różni członkowie NATO zapewniają Ukrainie pomoc zarówno w ramach Sojuszu, jak i na poziomie dwustronnym.

Opr. TB, UNIAN

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: