DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 1 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB22 listopada 2019
4 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Przełom w sprawie afery Srebrnej! Szokująca propozycja Zbigniewa Stonogi wobec Jarosława Kaczyńskiego

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
Zbigniew Stonoga i Jarosław Kaczyński/fot. Facebook Zbigniew Stonoga
Zbigniew Stonoga i Jarosław Kaczyński/fot. Facebook Zbigniew Stonoga

To może być przełom w sprawie afery Srebrnej! Zbigniew Stonoga wkroczył między Jarosława Kaczyńskiego a przedsiębiorcę z Austrii, Geralda Birgfellnera. Złożył szokującą propozycję w sprawie.

Przypominamy, że afera Srebrnej zaczęła się po opublikowaniu przez „Gazetę Wyborczą” 29 stycznia 2019 roku pierwszego stenogramu nagrania rozmowy z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera, dotyczącej planów budowy w Warszawie dwóch wieżowców przez powiązaną ze środowiskiem PiS spółkę Srebrna.

Złożone pod koniec stycznia w prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS, dotyczy braku zapłaty za złożone austriackiemu biznesmenowi zlecenie, związane z przygotowaniami do tej budowy.

W poniedziałek poinformowano, że sprawa dwóch wież „trafia do kosza”. – Dostaliśmy zawiadomienie o tym, że prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa w sprawie dwóch wież – poinformował poseł PO Cezary Tomczyk.

Gdy wydawało się już, że Jarosław Kaczyński może ostatecznie zamknąć ten temat, nieoczekiwanie do gry wkroczył Zbigniew Stonoga. W swoim poście zwrócił się do austriackiego przedsiębiorcy Geralda Birgfellnera. – Niniejszym składam Panu ofertę odkupu długu Srebrnej.Proszę już nie wyrzucać pieniędzy na Giertycha- ja sobie z Jarosławem poradzę lepiej niż stu komorników – napisał Zbigniew Stonoga.

Czy znany biznesmen rusza na otwartą wojnę z Kaczyńskim?

Screenshot_6.jpg

images1

n.czas.com

Bez tytułu 3

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: