NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezes PGNiG: Amerykański gaz jest 20-30 procent tańszy od rosyjskiego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

-Mamy podpisane umowy na amerykańskie , którego koszt wraz z ceną za transport i regazyfikację jest o ok. 20–30 proc. mniejszy niż gazu kontraktowego z Gazpromu. Do tego dochodzą dostawy  z Kataru – powiedział prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Piotr  w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną”.

Pytany o realizowany  Woźniak powiedział: – Opóźnienie w budowie  powoduje, że  nie będzie mógł na razie zrezygnować z przesyłania gazu przez terytorium Ukrainy. To bardzo wzmacnia pozycję Kijowa w rozmowach na temat nowej umowy przesyłowej. Dotychczasowa wygasa z końcem roku, ale Rosjanie jeszcze do niedawna byli przekonani, że w ciągu kilku miesięcy będą w stanie ominąć Ukrainę, dlatego jedynie pozorowali negocjacje. Dla Rosjan Nord Stream 2 nie jest projektem czysto biznesowym. To inwestycja geopolityczna, której celem jest wzmocnienie wpływów Kremla w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej na ten temat tutaj i tutaj.

Oprac. MaH, gazetaprawna.pl, biznesalert.pl

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Prezes PGNiG: Amerykański gaz jest 20-30 procent tańszy od rosyjskiego

 1. Chciało by się powiedzieć , że taka PRAWDA jak CHUJ ŚLIWKĘ POŁKNĄŁ .
  Prezes PGNiG … Pan Piotr Wożniak pierdoli głupoty bez sensu ładu i składu bo jest dyletantem … łże jak ”bura suka” bo mu tak nakazano … tertium non datur , jak mawiali starożytni .

  Pierwszy aspekt ”gazowej afery”
  Jest kanikuła 2017 roku … przed wizytą PSYCHOPATY Trump’a w Warszawie … Zbigniew Woźniak , [szef PGNiG] , aktualny monopolista na rynku gazu w Polsce oraz Piotr Naimski , zatwardziały , jebany ŻYD , wywodzący się z rodziny FRANKISTÓW [pierdolonej sekty żydowskiej] , były szef Urzędu Ochrony Państwa … aktualnie rządowy ekspert do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej … ”zawsze z wiaterkiem” należy się ustawiać … SYCZĄ JAK SKWARKI NA PATELNI … To na widok CEN , jakie przedstawiają Amerykanie w negocjowanym właśnie długoterminowym kontrakcie , 20 LETNIM … A KURWY mieli wielkie pretensje do KUTASA Pawlaka , że ten podpisał z Gazpromem także kontrakt 20 letni [kończący się w 2020] …………. gaz ten ma być droższy niż rosyjski , katarski i norweski i każdy inny , jaki dotychczas docierał do Polski .

  To są FAKTY …. a z FAKTAMI się nie ”dyskutuje” .

  Drugi aspekt ”gazowej afery”
  ….. CENA jankeskiego gazu….
  Niestety nikt nie chce ujawnić , po ile kupujemy bezpieczeństwo energetyczne od jankesów . Woźniak i Naimski siedzą w branży energetycznej od 18 lat . Jeszcze za czasów rządu Jerzego Buzka knuli jak tu zrobic na przekór Gazpromowi i wyciągnąć Polskę z uzależnienia energetycznego . Byli autorami umowy polsko-norweskiej umowy gazowej i inicjatorami powstania gazoportu w Świnoujściu . Tyle że teraz sami mają wątpliwości . BO CENY JANKIESKIEGO GAZU NIE UDAŁO SIĘ OBNIŻYĆ PONIŻEJ CENY RYNKOWEJ .

  Na temat cen milczą PGNiG , Polskie LNG i Gaz System . Bez podawania kwot zapewniają , że cena jest korzystna . Reszta to tajemnica handlowa . Dlatego niestety nie dowiemy się oficjalnie , ile kosztował amerykański gaz LNG , który 7 czerwca 2017 roku w burzy oklasków przypłynął zbiornikowcem do gazoportu im. HUJA NA KACZYCH ŁAPKACH Lecha Kaczyńskiego.

  Nawet sami Amerykanie z firmy Nera Economic Consulting też przyznają, że surowiec dostarczany drogą morską zawsze będzie droższy od gazu z rosyjskiego rurociągu.

  kONIEC KROPKA …. to gdzie jest ten tańszy gaz o 30 % od Rosyjskiego ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: