NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POLITYK NIEMIECKICH ZIELONYCH: OBRZYDLIWA KAMPANIA PRZECIWKO ŚRODOWISKOM LGBT W POLSCE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prowadzona przez PiS i Kościół katolicki w Polsce kampania przeciwko środowiskom LGBT jest obrzydliwa – ocenia przewodniczący polsko-niemieckiej grupy parlamentarnej Manuel Sarrazin z partii Zielonych.

„Nadzwyczaj silna pozycja Kościoła w Polsce wynika z faktu, że w czasach komunizmu był on miejscem integracji różnych poglądów politycznych, miejscem wolności i tolerancji. Miejscem, do którego przychodziło się, aby czuć się bezpiecznie” – powiedział Manuel Sarrazin podczas dyskusji w Fundacji Boella, poświęconej sytuacji Polsce po wyborach parlamentarnych. Sarrazin jest przewodniczącym polsko-niemieckiej grupy parlamentarnej i należy do partii Zielonych.

Zdaniem niemieckiego parlamentarzysty, stosunek Polaków do homoseksualistów zmienił się w ostatnim czasie na korzyść. Polityk Zielonych przypomniał, że uczestnicząc w 2004 roku w paradzie równości w Warszawie dostał jajkiem w głowę. Podkreślił, że rok wcześniej uczestnicy marszu zostali pobici.

„Reakcja polskiego społeczeństwa na te zajścia była prawidłowa. Wszystko uległo normalizacji. Wydawało się, że nawet dla Jarosława Kaczyńskiego ten temat stracił na znaczeniu” – mówił Sarrazin.

Ostatni atut Kościoła

„Decyzja Kościoła, by sięgnąć po ten ostatni atut, to doprawdy bardzo, bardzo zła zmiana. Uważam, że zemści się to na Kościele i utraci on dużą część poparcia, ponieważ stał się stroną polaryzacji społeczeństwa” – tłumaczył deputowany Zielonych.

Sarrazin ostrzegł, że „środowiska tradycyjne” w Polsce i innych krajach środkowoeuropejskich „odgrzewają” ten temat, aby „odciąć się od Zachodu”.

„Jestem trochę polskim patriotą, ale – szczerze mówiąc – gdy ktoś mówi o jakichś falach z Zachodu, które zagrażają Polsce, to przypomina to w najlepszym razie Romana Dmowskiego, a w najgorszym gen. Wojciecha Jaruzelskiego” – mówił niemiecki parlamentarzysta. „To bardzo antypolska retoryka” – ostrzegł.

Dawniej wegetarianie i cykliści – teraz geje

„Pan Waszczykowski (szef MSZ w latach 2015-2018 – red.) ostrzegał przed niemieckimi wegetarianami i cyklistami. Teraz zagrożenie stanowią geje z Zachodu. To najwidoczniej ostatni atut, ostatni nabój w tej debacie” – mówił Sarrazin zaznaczając, że uważa kampanię przeciwko LGBT za „perfidną zagrywkę”.

„Jestem ciekawy, jak dalej potoczą się losy Kościoła?” – powiedział na zakończenie niemiecki parlamentarzysta, dodając, że Kościół nie będzie wiecznie w sojuszu z PiS. „Kościół jest zbyt duży, żeby spoglądać na wszystko przez jedne okulary. Za 20 lat, być może, będziemy pisać, że upadek polskiego Kościoła rozpoczął się właśnie od tej kampanii” – powiedział.

„Uważam, że tak będzie” – ocenił.

Redakcja Polska „Deutsche Welle”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: