NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Po co premier Białorusi poleciał na Kreml?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

22 października  Białorusi składa wizytę w Moskwie. Siergiej Rumas będzie rozmawiać z premierem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem, poinformowały . Czego ma dotyczyć rozmowa, nie wiemy.

Jednak najbardziej palącymi kwestiami w stosunkach białorusko-rosyjskich jest teraz program integracyjny w ramach Państwa Związkowego Rosji i Białorusi. Strony zapowiedziały już w lipcu, że etap uzgodnień, planów i tworzenia wizji, powinien zakończyć się podpisaniem dokumentów 8 grudnia.

Wciąż nie wyjaśniona została sprawa ceny gazu dla Białorusi na 2020 r., , konsekwencje tzw. manewru podatkowego, dostęp białoruskich produktów żywnościowych do rosyjskiego rynku, itp.

W miniony piątek okazało się, że miedzy stronami pojawiły się nieporozumienia dotyczące tzw. map drogowych, według których miałyby być realizowane kolejne działania integracyjne. Których obszarów konkretnie spory dotyczyły, nie wiadomo, jednak według pierwszego wicepremiera Aleksandra Turczyna zostały one już rozstrzygnięte.

Najwyraźniej Siergiej Rumas odwiedzi Moskwę dwa razy w tym tygodniu. Według Komitetu Wykonawczego Wspólnoty Niepodległych Państw, w piątek 25 października w stolicy Rosji powinno się odbyć posiedzenie Rady szefów rządów , na którym zostanie przedstawiona koncepcja współpracy w dziedzinie rozwoju cyfrowego i plan działań priorytetowych dla jej wdrożenia.

W grudniu ubiegłego roku  i Rosja utworzyły grupę roboczą ds. rozwiązywania problematycznych kwestii i promowania integracji. Od tego momentu trwa koordynacja kwestii spornych i tworzenie wspólnego programu działań integracyjnych zapisanych w Traktacie o utworzeniu Państwa Związkowego Rosji i Białorusi z 1999 roku.

W lipcu Prezydenci Białorusi i Rosji Aleksander  i Władimir  spotkali się w Petersburgu na Forum Regionów i rozmawiali między innymi o rozwoju integracji między krajami. Białoruski przywódca oświadczył, że osiągnięto główne porozumienia w tej sprawie ze stroną rosyjską.

Strony uzgodniły, że do 1 listopada ​​opracują mapy drogowe integracji, do połowy 2020 r. – zunifikują ramy prawne, a od 2021 r. uruchomią na jednolitych zasadach rynki ropy, gazu, przemysłu, rolnictwa i transportu. Łukaszenka zaproponował, by podpisanie planu działania odbyło się 8 grudnia 2019 r.

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: