NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CZECHY: SŁUŻBY ROZBIŁY SIEĆ DO CYBERATAKÓW, KONTROLOWANĄ PRZEZ ROSYJSKIE SŁUŻBY SPECJALNE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szef czeskiej Informacyjnej Służby Bezpieczeństwa Michal Koudelka poinformował o rozbiciu sieci hakerskiej kontrolowanej przez rosyjskie służby, która miała służyć do cyberataków na Republikę Czeską i jej sojuszników.

Koudelka poinformował o sprawie podczas odbywającej się w poniedziałek w niższej izbie czeskiego parlamentu konferencji poświęconej bezpieczeństwu. Szef czeskiej Informacyjnej Służby Bezpieczeństwa (BIS) powiedział, że sieć serwerów przeznaczonych do cyberataków na cele w Czechach i w państwach z tym krajem współpracujących była finansowana przez Kreml oraz rosyjską ambasadę. Kontrolę nad nią miała sprawować rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB). Podczas operacji wykrycia i zneutralizowania sieci hakerskiej BIS współpracowała z czeską jednostką policji ds. przestępczości zorganizowanej (NCOZ).

Szef BIC powiedział też, że śledztwo w sprawie działalności hakerskiej, prowadzonej z terytorium Republiki Czeskiej, jeszcze się nie zakończyło. Twierdzi jednak, że rozbita sieć serwerów była elementem większej struktury. Poinformował, że miała ona służyć do przeprowadzania cyberoperacji również z obszaru innych państw Europy.

Według czeskiego tygodnika „Respekt” operacja, o której BIS pierwszy raz informowało w 2018 roku, prowadzona była przez grupę obywateli rosyjskich oraz kilka innych osób z Rosji posługujących się czeskimi paszportami. Napisano, że grupa ta działała pod przykrywką dwóch prywatnych firm w Pradze. Oficjalnie zajmowały się sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Zdaniem Koudelki, największym zagrożeniem i długoterminowym ryzykiem dla bezpieczeństwa Republiki Czeskiej jest aktywność służb wywiadowczych Rosji i Chin. Według czeskiej agencji CTK, korespondenci rosyjskiej prasy uzyskują dużo wartościowych informacji podczas rozmów z czeskimi politykami i dyplomatami.

Chińczycy mają preferować inny model działania. Według Koudelki, chętnie zapraszają oni do swojego kraju naukowców, polityków i inne osoby. Następnie poddają je próbom wywierania wpływu oraz pozyskania wartościowych informacji.

Szef BIS podkreślił, że szczególnie ostrożni wobec zaproszeń ze strony Chin powinni być przedstawiciele służb wojskowych oraz policji.

Jak informowaliśmy, w 2016 roku Czechy utworzyły zespół do zwalczania rosyjskiej dezinformacji. Według czeskich służb kontrwywiadu Rosja uruchomiła w Czechach całą sieć agentów i grup zajmujących się propagandą i rozpowszechnianiem fałszywych danych oraz informacji oczerniających Unię Europejską, Ukrainę i NATO. Przed trzema laty czeskie władze podały, że w Pradze doszło do zatrzymania domniemanego rosyjskiego hakera, którego oskarżono o organizowanie cyberataków na USA.

Należy dodać, że według informacji medialnych, były pułkownik GRU Siergiej Skripal, który w marcu br. przeżył zamach na swoje życie, pracował do 2017 roku dla służb specjalnych aż 4 krajów NATO, w tym Czech. Według brytyjskich mediów, możliwą przyczyną próby otrucia byłego oficera GRU mogło być zdradzanie przez niego tajemnic rosyjskiego wywiadu. W ramach tego rodzaju misji odwiedzał m.in. Czechy i Estonię, zaś w Wielkiej Brytanii odwiedzali go czescy agenci. Misje Skripala, według tych mediów, były organizowane przez brytyjski wywiad MI6. Choć nie były nielegalne, to mogły wpłynąć na skuteczność działania rosyjskich agentów w Europie. Stąd domniemania, że to mogło być przyczyną próby otrucia, która w takim kontekście miałaby charakter odwetowy.

PAP / wgospodarce.pl / Kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: