NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co robił nowy prezydent Kuby w katolickim kościele w centrum Mińska (FOTO)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przebywający od wtorku 22 października z oficjalna wizytą na Białorusi prezydent Republiki Kuby Miguel Diaz-Canel (wybrany na urząd 12 października br.) odwiedził wieczorem „” w Mińsku,  poinformował portal catholic.by.

Prezydent wraz z żoną i oficjalną delegacją został powitany przy wejściu do kościoła katolickiego pod wezwaniem św. Szymona i Heleny (tzw. Czerwonego Kościoła) przez zwierzchnika katolików na Białorusi arcybiskupa Tadeusza Kondrusiewicza. Gości z Kuby uroczyście przywitał też  parafii  kanonik Władysław , pozostali księża pracujący w parafii oraz chłopcy i dziewczęta w białoruskich strojach narodowych i szlacheckich kontuszach.

Abp Tadeusz  po wyjeździe specjalnego gościa powiedział mediom, że wizyta kubańskiego prezydenta to rzadkie wydarzenie, które przejdzie do historii Kościoła na Białorusi. Dodał, że przez 30 lat posługi biskupiej, w tym w Rosji, tylko kilka razy spotkał się z tym, by prezydenci odwiedzili świątynię podczas oficjalnych wizyt.

Zwierzchnik białoruskich katolików zauważył również, że wizyta kubańskiego prezydenta w Czerwonym Kościele – to nie tylko przyjemne spotkanie.

Ten gest, zdaniem hierarchy oznacza, że ​​podczas wizyty na Białorusi  prezydent chciał spotkać się po prostu z tamtejszymi katolikami, aby wyrazić mój szacunek dla ludzi.

 powiedział, że przed wejściem do kościoła prezydent dopytywał, czy nie jest w nim sprawowana msza, nie chciał przeszkadzać modlącym się wiernymi.

Miguel Diaz-Canel  został wybrany na prezydenta Kuby 12 października br. Urząd ten został przywrócony po ponad 40 latach od likwidacji.  Od kwietnia 2018 roku pełnił funkcję przewodniczącego Rady Państwa w rezultacie ustąpienia z funkcji rządowych przez Raula , brata Fidela . Ten ostatni zainicjował i dowodził rewolucją komunistyczną na wyspie w drugiej połowie lat 50. XX w.

Media w Hawanie przekonują, że system socjalistyczny na Kubie trwa i ma się dobrze, a decyzje personalne na najwyższym szczeblu nie oznaczają żadnych fundamentalnych zmian politycznych. Amerykański dziennik „” przedstawia nowego prezydenta jako polityka lojalnego wobec Raula Castro i przez całe życie służącego rewolucji, w której nigdy nie walczył.

Diaz – Canel jest na najwyższym urzędzie od 10 dni, a  to pierwszy kraj  jaki odwiedza oficjalnie. Dziś – 23 października spotkał się z Aleksandrem Łukaszenką.

Prezydent Łukaszenka zapewnił swojego gościa, że „Białoruś zawsze będzie wiarygodnym i lojalnym przyjacielem, a umowy zawsze będą wypełnione”.

Białoruski przywódca zauważył, że dobrze znał Fidela Castro.

„Wciąż mam miłe wrażenia ze spotkań z nim, negocjacji. Bardzo często wskazuję tego człowieka  jako przykład dla wielu innych głów państw. To był wielki człowiek. Jestem bardzo blisko i dobrze znam Raula (Castro.)” – powiedział białoruski prezydent.

oprac. ba  na podst. colorcubano.pl/bankier.pl/catholic.by/nn.by

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: