DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Ciało radnego PiS wyłowiono z Wisły. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Screenshot_12.jpg

Bez tytułu 3

Utonięcie miało być przyczyną śmierci zgierskiego radnego PiS Tomasza Jędrzejczaka – wynika ze wstępnych wyników sekcji zwłok. Jak poinformował rzecznik stołecznej Prokuratury Okręgowej, biegli czekają jeszcze na wyniki kilku dokładniejszych badań.

Według ustaleń portalu tvp.info, ciało Jędrzejczaka miało obrażenia twarzoczaszki, a z zabezpieczonych nagrań miejskiego monitoringu wynika, że radny stracił równowagę i sam wpadł do wody, w której utonął. To jednak na razie jedynie wstępne ustalenia.
– Ostatecznie co do przyczyny śmierci biegli wypowiedzą się w opinii końcowej, po uzyskaniu zleconych badań dodatkowych m.in. histopatologicznych oraz na obecność okrzemek – przekazał w rozmowie z tvp.info rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

Radny PiS nie żyje
Ciało radnego PiS ze Zgierza (woj. łódzkie) Tomasza Jędrzejczaka wyłowiono w sobotę rano z Wisły pod Mostem Łazienkowskim w Warszawie. Zauważył je pływający po rzece kajakarz, który zawiadomił służby ratunkowe. – Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich – mówił wówczas o śmierci radnego Łapczyński.
Według ustaleń dziennikarzy Onetu, radny miał w piątek udział w seminarium organizowanym przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a wieczorem wraz z żoną bawił się na koncercie na Torwarze. Po wydarzeniu mieli wracać do domu, ale rozdzielili się, prawdopodobnie w okolicach ul. Czerniarkowskiej na Mokotowie. Małżonka zgłosiła jego zaginięcie dzień później.

Kim był Tomasz Jędrzejczak?
Tomasz Jędrzejczak był doświadczonym samorządowcem. W Radzie Powiatu Zgierskiego zasiadał już czwartą kadencję. W latach 2006-2010 był członkiem Zarządu Powiatu Zgierskiego. W obecnej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Statutowo-Prawnej. Pochodził z Głowna, miał 52 lata.

RadioZET.pl/tvp.info/PAP/Onet.pl

One thought on “Ciało radnego PiS wyłowiono z Wisły. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

  1. czyli wczesniej gdzieś dostał porządnie , nie miał jak zadzwonić szybko po pomoc,próbował znaleźć,szedł przez most i stracił przytomność i wpadł do wody,wg mnie ta kto wyglądało

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: