DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Ciało radnego PiS wyłowiono z Wisły. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Screenshot_12.jpg

Utonięcie miało być przyczyną śmierci zgierskiego radnego PiS Tomasza Jędrzejczaka – wynika ze wstępnych wyników sekcji zwłok. Jak poinformował rzecznik stołecznej Prokuratury Okręgowej, biegli czekają jeszcze na wyniki kilku dokładniejszych badań.

Według ustaleń portalu tvp.info, ciało Jędrzejczaka miało obrażenia twarzoczaszki, a z zabezpieczonych nagrań miejskiego monitoringu wynika, że radny stracił równowagę i sam wpadł do wody, w której utonął. To jednak na razie jedynie wstępne ustalenia.
– Ostatecznie co do przyczyny śmierci biegli wypowiedzą się w opinii końcowej, po uzyskaniu zleconych badań dodatkowych m.in. histopatologicznych oraz na obecność okrzemek – przekazał w rozmowie z tvp.info rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

Radny PiS nie żyje
Ciało radnego PiS ze Zgierza (woj. łódzkie) Tomasza Jędrzejczaka wyłowiono w sobotę rano z Wisły pod Mostem Łazienkowskim w Warszawie. Zauważył je pływający po rzece kajakarz, który zawiadomił służby ratunkowe. – Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich – mówił wówczas o śmierci radnego Łapczyński.
Według ustaleń dziennikarzy Onetu, radny miał w piątek udział w seminarium organizowanym przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a wieczorem wraz z żoną bawił się na koncercie na Torwarze. Po wydarzeniu mieli wracać do domu, ale rozdzielili się, prawdopodobnie w okolicach ul. Czerniarkowskiej na Mokotowie. Małżonka zgłosiła jego zaginięcie dzień później.

Kim był Tomasz Jędrzejczak?
Tomasz Jędrzejczak był doświadczonym samorządowcem. W Radzie Powiatu Zgierskiego zasiadał już czwartą kadencję. W latach 2006-2010 był członkiem Zarządu Powiatu Zgierskiego. W obecnej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Statutowo-Prawnej. Pochodził z Głowna, miał 52 lata.

RadioZET.pl/tvp.info/PAP/Onet.pl

One thought on “Ciało radnego PiS wyłowiono z Wisły. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

  1. czyli wczesniej gdzieś dostał porządnie , nie miał jak zadzwonić szybko po pomoc,próbował znaleźć,szedł przez most i stracił przytomność i wpadł do wody,wg mnie ta kto wyglądało

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: