NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tego jeszcze nie było: w białoruskiej TV wzywa się do ustąpienia Łukaszenki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 przygotowuje się do wyborów parlamentarnych (7 listopada). W tym roku białoruskie władze starają się ze wszech miar stworzyć wrażenie, że kampania wyborcza prowadzona jest zgodnie z demokratycznymi standardami państwa prawa. Chcą, by wybory zostały uznane przez świat demokratyczny  za uczciwe.

Na państwowym kanale TV Białoruś 3 rozpoczęły się wczoraj wystąpienia kandydatów do białoruskiego parlamentu, w tym opozycyjnych. Cóż to za news? Dla nas Polaków – żaden, ale dla Białorusinów i owszem. Tamtejsza opozycja nie miała dotąd możliwości zabierania głosu na antenie mediów państwowych, nawet tych niszowych.

Brzeska działaczka Polina Szarendo- z organizacji „” również dostała swój czas antenowy.

Kobieta nie wzywa swoich potencjalnych wyborców do pójścia do urn bo jak twierdzi, od ponad ćwierć wieku na Białorusi nie było wyborów, a najbliższe również zostaną sfałszowane;

  odebrał Białorusinom niezbywalne prawo każdego obywatela – prawo wyboru. Przez te wszystkie lata nasz kraj żył złudzeniami i oszustwem”, mówiła opozycjonistka.

Wezwała Aleksandra Łukaszenkę do ustąpienia z fotela prezydenckiego. Jak mówiła, „świat zrobił ogromny krok naprzód, podczas gdy na Białorusi czas się zatrzymał, ponieważ system państwowy nie działa na rzecz rozwoju kraju, ale utrzymania władzy dyktatora.

Szerendo – Panasiuk oskarżyła Łukaszenkę o zniszczenie demokracji, drastyczny spadek poziomu życia, upadek cywilizacyjny i rozmowy z Władimirem Putinem o przyłączeniu Białorusi do Rosji.

Sporą część przemówienia poświęciła budowanej w Ostrowcu na Grodzieńszczyźnie za rosyjskie dotacje elektrowni atomowej. Przypomniała, że inwestycji towarzyszyły skandale, wypadki i kłamstwa odpowiedzialnych za nią urzędników.

„Białoruś, która już przetrwała , stoi w obliczu nowej, straszniejszej katastrofy ekologicznej. Nie wierzcie w fałszywą propagandę, że  rzekomo zapewni nam  energetyczne. W rzeczywistości dostaniemy bombę atomową w pobliżu, kosztowną energię elektryczną i jeszcze większą zależność od Rosji”, powiedziała działaczka Europejskiej Białorusi i wezwała do zaniechania budowy elektrowni, która grozi zagładą narodu.

Zażądała m.in. podpisania umowy o małym ruchu granicznym z Polską i obniżenia ceł na polskie ;

„Dla mieszkańców Brześcia wyjazdy do Polski są bardzo istotne. Na tle tragicznej sytuacji gospodarczej Białorusi Polska staje się źródłem niedrogich towarów wysokiej jakości, umożliwiając tysiącom naszych współobywateli utrzymanie akceptowalnego stylu życia. A co robi nasze „społecznie zorientowane” państwo ? Metodycznie raz za razem ogranicza import towarów i nakłada na nie niezgodnie z prawem wysokie cła.

To , a nie Europa, są winne temu, że koszt wiz dla Białorusinów jest najwyższy na kontynencie. Ta władza nie chce wprowadzić małego ruchu granicznego z Polską, który pozwoliłby mieszkańcom regionów przygranicznych obu krajów podróżować do siebie bez wiz. Kampania obywatelska „Europejska Białoruś” przeprowadziła szereg działań wspierających ten pomysł i opowiada się za natychmiastową ratyfikacją przez białoruską stronę porozumienia w sprawie małego ruchu granicznego.

Nie mogło zabraknąć w jej przemówieniu najważniejszego tematu, który od grudnia zeszłego roku zdominował  dyskurs polityczny. To kwestia pogłębienia integracji Rosji i Białorusi.

„W wyniku panującego na Białorusi bezprawia kraj uzyskał smutny status „ostatniej dyktatury Europy”. Znaleźliśmy się na marginesie światowych procesów gospodarczych i kulturalnych. Kraj jest bliski utraty niepodległości – za naszymi plecami Putin i Łukaszenka negocjują przyłączenie Białorusi do Rosji.

Opozycjonistka wezwała do masowych protestów, gdyż „jest to jedyna siła, jaką rozumie ”.

ba. na podst. .org

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: