NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Łamanie: rząd ukraiński gotowy do współpracy z FBI w sprawie prania brudnych pieniędzy z setek milionów MFW i usiłowań DNC o ich zatuszowanie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Pod koniec ubiegłego miesiąca dziennikarz i autor książki OANN, Jack Posobiec, opublikował serię tweetów opisujących działania rep. Adama Schiffa w zeszłym miesiącu po otrzymaniu raportu informatora CIA o rozmowie telefonicznej Prezydenta Trumpa z nowo wybranym prezydentem Ukrainy.

Znalezione obrazy dla zapytania: poroszenko w usa  zdjecia

Schiff wysłał personel na Ukrainę, aby spotkał się z byłym prezydentem Poroszenką po otrzymaniu raportu „informatora”. 
Wyjazd był sponsorowany przez think tank, który otrzymuje fundusze z programu lewicowego miliardera George’a Sorosa „Open Society Foundation” pod nazwą „Open Society Initiative for Europe”
Oto podpis Adama Schiffa zezwalający na podróż z 22 lipca
Spotkali się bezpośrednio z byłym prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenko, który przegrał z obecnym prezydentem Wołodymyrem Żeleńskim w osuwiskowym zwycięstwie 73-25.
Poroszenko był znany ze swoich silnych powiązań z administracją Obamy, a zwłaszcza z obelgowym człowiekiem Obamy dla Ukrainy:
W miniony weekend informowaliśmy o ciekawej sytuacji z Ukrainy.
Konwój ciężarówek opróżniał dom byłego prezydenta Poroszenki w ostatni weekend.
 Zgłoszone przez CD Media :
KYIV – CD Media opublikowało wczoraj wiadomości o zarzutach ze strony wywiadowczych o szeroko zakrojonym praniu pieniędzy i korupcji przez byłego prezydenta Ukrainy Petra Poroszenkę. Przekażemy szczegółowe informacje na temat programów sprzeniewierzenia setek milionów pieniędzy z pomocy MFW na Ukrainę i możemy potwierdzić, że ukraińska prokuratura specjalna prowadzi dochodzenie.
W międzyczasie uważamy za bardzo interesujące, że z Ukrainy napływają doniesienia o dziesiątkach ciężarówek opróżniających pałac majątku Poroszenki w Kijowie.
Jego prawa ręka, Oleg Gladkovskiy-Svinarchuk, został aresztowany dwa dni temu pod zarzutem korupcji przez Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy (NABU). Jego drugi powiernik Ihor Kononenko najwyraźniej uciekł zgodnie z doniesieniami.
Nieoficjalny – podejrzany o zbrodnie wojenne oligarcha Petro Poroszenko przygotowuje się do ucieczki za granicę, poinformował ukraiński dziennik Wremya [Czas].
CD Media  nadal publikuje aktualizacje.
Najwyraźniej ukraiński rząd pod Zelenskim współpracuje z FBI nad demokratami wtrącającymi się w kraju w 2016 r. I podejrzanym zachowaniem rodziny Biden na Ukrainie.

 

Poprzez  CD Media :
Nasze źródło widziało dane z ukraińskiej Prokuratury Generalnej. CD Media może potwierdzić, że prokuratura jest gotowa do współpracy z FBI, a informacje zostały niedawno przekazane agentom FBI.
Pierwszą rzeczą, którą czytelnicy muszą zrozumieć, jest to, że Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy (NABU) było organizacją (pozasądowo) administracją Obamy na Ukrainie, aby pomóc demokratom w ukryciu ogromnej korupcji, która miała miejsce, i jako narzędzie do pójścia za kandydatem ówczesnym Donaldem J. Trumpem. W rzeczywistości początkowy szef biura opracowanego przez Departament Stanu USA na Ukrainie, Artem Sytnyk, został  osądzony i skazany  za spiskowanie, aby  pomóc kandydatowi na prezydenta Hillary Clinton  pokonać Donalda Trumpa w wyborach w 2016 roku. Grupą Sytnyka było biuro, które wydało tak zwaną „czarną księgę” przeciwko Paulowi Manafortowi, który był wówczas kierownikiem kampanii Trumpa i obecnie siedzi w więzieniu, skazany przez śledztwo Muellera.
Redaktor naczelny CD Media  poinformował o chwiejności dowodów z czarnej księgi  w czasie, gdy pisał dla „Washington Times”.
zrodlo:stationgossip.com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: