NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hiszpania: Blokady na drogach i torach kolejowych w Katalonii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Od wczesnych godzin rannych w kilkudziesięciu miejscach w Katalonii prowadzone są dzisiaj przez separatystów blokady dróg oraz kilku linii kolejowych. Na jednej z tras podmiejskich pociąg uderzył w drzewo pozostawione na torach przez protestujących.

Jak poinformowały władze spółki Renfe, odpowiedzialnej za przewozy pasażerskie na terenie Hiszpanii, wypadek nie spowodował żadnych ofiar. Konieczność usunięcia drzewa z torów oraz usprawnienia pociągu doprowadziła jednak do ponad trzygodzinnego wstrzymania ruchu na linii pomiędzy miejscowościami Les Franqueses i La Garriga.

Hiszpania: Blokady na drogach i torach kolejowych w KataloniiNoc z poniedziałku na wtorek, pomimo starć manifestantów z policją w Barcelonie, była najspokojniejsza od wybuchu zamieszek 14 października. (Fot. Getty Images)

Dzisiaj rano wciąż trwały blokady na kilkudziesięciu drogach w rejonie Barcelony, Leridy oraz Gerony. Większość manifestantów to członkowie radykalnych Rad Obrony Republiki (CDR), domagających się natychmiastowego ogłoszenia niepodległości Katalonii.

W Geronie studenci blokowali drogi dojazdowe na uniwersytet, a także wejścia do budynków kilku wydziałów uczelni.

Protesty wybuchły po tym, jak hiszpański Sąd Najwyższy 14 października skazał dziewięcioro separatystycznych polityków z Katalonii na kary 9-13 lat więzienia. (Fot. Getty Images)

Noc z poniedziałku na wtorek, pomimo starć manifestantów z policją w Barcelonie, była najspokojniejsza od wybuchu zamieszek 14 października. Nikogo nie zatrzymano, ani nie odnotowano żadnego przypadku zranienia.

Ugrupowania separatystyczne w parlamencie Katalonii, Razem dla Katalonii (JxCAT), Republikańska Lewica Katalonii (ERC) oraz Kandydatura Jedności Ludowej (CUP), rozpoczęły dzisiaj prace nad rezolucją, w oparciu o którą izba miałaby rozpocząć debatę nad ogłoszeniem niepodległości regionu.

Politycy ERC wyjaśnili, że dokument miałby być formą odpowiedzi na wyrok hiszpańskiego Sądu Najwyższego, który 14 października skazał dziewięcioro separatystycznych polityków z Katalonii na kary 9-13 lat więzienia. W procesie byli oni oskarżeni o organizację nielegalnego referendum niepodległościowego w regionie w 2017 roku.

W Barcelonie, która jest stolicą Katalonii, już od dłuższego czasu jest niespokojnie… (Fot. Getty Images)

W trwających od 14 października zamieszkach w Katalonii rannych zostało już ponad 600 osób, w tym około 290 policjantów i żandarmów. Do wtorku zatrzymano łącznie ponad 110 separatystów, z których tylko 28 zostało tymczasowo aresztowanych.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: