NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Do Bundestagu wpłynęła petycja o uznaniu Wielkiego Głodu na Ukrainie za ludobójstwo. Sprzeciw MSZ Niemiec

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Wczoraj przed Komisją Petycji Bundestagu odbyło się publiczne wysłuchanie wniosku o uznaniu Hołodomoru z lat 1932-1933 na Ukrainie ludobójstwem. Sprzeciw wobec niego zgłosiło Ministerstwo Spraw Zagranicznych Niemiec. Poinformowała o tym gazeta Deutsche Welle opierając się na komunikacie członka tej Komisji, deputowanego Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej Arnolda Vaatza.

„Ministerstwo Spraw Zagranicznych chce odrzucenia petycji uzasadniając, że pojęcie ludobójstwa zostało zdefiniowane dopiero w 1951 r. Moim zdaniem ten argument jest bardzo technokratyczny. To samo dotyczy drugiego argumentu, że oprócz ukraińskiego, ten sztucznie wywołany głód miał i inne ofiary, m.in. w Rosji i na Kaukazie. Moim zdaniem ten argument wydaje się wymówką” – powiedział Vaatz.

Według niego, taki argument jest dość niebezpieczny. „Jest to sprzeczne z tą oceną, według której słusznie traktujemy bezprawne działania reżimu narodowo-socjalistycznego w Niemczech. Naziści mogą wkrótce zacząć się domagać tego, aby hitlerowskie ludobójstwo, które także miało miejsce przed zdefiniowaniem tego pojęcia, zostało w ten sam sposób ocenione. W końcu doszło do niego również przed 1951 rokiem” – argumentuje.

Jego zdaniem, taka decyzja Ministerstwa Spraw Zagranicznych „oznacza padnięcie na kolana przed Rosją”. „Oczywiście nikt nie chce tworzyć nowych powodów do konfrontacji z Rosją. Jednak wiele państw wyraziło już swoją opinię na temat swojego spojrzenia na , a mianowicie, że było to ludobójstwo. Oczywiste jest, że głos Niemiec w tym kontekście miałby znaczącą wagę” – mówi.

„Można zatem spodziewać się, że Komisja Petycji nie przekaże petycji do Ministerstwa Spraw Zagranicznych z prośbami o jej wdrożenie, ale wręcz przeciwnie, odrzuci ją” – przewiduje Vaatz. Podkreślił, że uznaje to za niewłaściwe. „Koledzy, którzy tak uważają, zapewne, złożą wniosek o podaniu tej petycji w Bundestagu pod głosowanie, jako osobny punkt. Najprawdopodobniej jednak nie będzie większości, która zaakceptuje tę petycję w Bundestagu” – zauważył poseł.

Opr. TB, https://www.dw.com/

fot. Wikipedia

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: