NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czarzasty: śmierć Popiełuszki to sprawka bandytów, nie komunistów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Szef SLD zaakcentował fakt, iż władze Polski Ludowej nie miały nic wspólnego i nie ponoszą odpowiedzialności za uprowadzenie i zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki. Wypowiedz Czarzastego wyróżnia się pośród zaklęć i kłamstw serwowanych przez aktorów życia politycznego w naszym kraju w związku z rocznicą śmierci radykalnego działacza opozycji.

Znalezione obrazy dla zapytania: czarzasty zdjecia

Włodzimierz Czarzasty był gościem Roberta Mazurka w porannym paśmie RMF FM. Najwięcej emocji wzbudziła opinia polityka SLD na temat rzekomych cierpień jakie w latach 1944-89 mieli fundował Polakom komuniści. Czarzasty stwierdził, że w Polsce komunizmu w ogóle nie było.

Prowadzący audycje próbował ripostować, że komunizm był faktem, a dowodem na jego obecność miały być zabójstwa dokonywane przez aparat władzy PRL. Mazurek jako przykład podał śmierć Jerzego Popiełuszki.

Czarzasty odparł, że absolutnie nie należy łączyć zabójstwa duchownego z ideologią komunistyczną, ani też z władzami Polski Ludowej. Podkreślił, że śmierć Popiełuszki była wynikiem prywatnej inicjatywy o charakterze kryminalnym.

– Niech pan jednego z drugim nie miesza. To szef PZPR zamordował Popiełuszkę, czy po prostu bandyta? – pytał Czarzasty.

Nie jest to jedyna wypowiedź w tym temacie w ostatnich dniach. Dwa dni temu Grzegorz Schetyna porównał śmierć antykomunisty do tragicznej historii Piotra Szczęsnego, człowieka, który w 2017 roku w akcie sprzeciwu wobec prawicowego szaleństwa PiSu dokonał aktu samospalenia pod Pałacem Kultury i Nauki. Słowa te nie spodobały się Małgorzacie Kidawie-Błońskiej, której zdaniem porównanie to było „niezręczne”, nie wyjaśniając jednak dlaczego? Czyżby śmierć Szczęsnego była dla niej mniej ważna?

Jako przykład degrengolady intelektualnej warto przywołać wypowiedź redaktora TVP Dawida Wildsteina, który wyraził się w następujących słowach: „Schetyna i jego ludzie zrównują śmierć Szczęsnego i Popiełuszki. Mają rację. Popiełuszkę zabiły bydlaki chcące zachować władzę. Szczęsnego – bydlaki chcące odzyskać władzę, wkładając mu do głowy brednie o panującej w Polsce dyktaturze. W obu wypadkach- mordercy. Prawda Schetyna?”.

Więcej rozwagi wykazała posłanka SLD Joanna Senyszyn.

– Ksiądz Popiełuszko został uznany męczennikiem Kościoła, chociaż tak naprawdę nie zginął za wiarę, tylko za działalność polityczną. Zajmował się działalnością polityczną, która w tamtym czasie była niewygodna nawet dla Kościoła Katolickiego – mówiła w TVP Info.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: