NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wyłącznie: Huawei we wczesnych rozmowach z amerykańskimi firmami o licencjonowaniu platformy 5G – dyrektor wykonawczy Huawei

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

WASHINGTON (Reuters) – Huawei, znajdujący się na czarnej liście chińskiego giganta sprzętu telekomunikacyjnego, jest we wczesnej fazie rozmów z niektórymi amerykańskimi firmami telekomunikacyjnymi na temat licencjonowania technologii sieci 5G, powiedział Huawei w piątek Reuterowi.

Znalezione obrazy dla zapytania: logo firmy huawei
ZDJĘCIE PLIKU: logo firmy Huawei jest pokazane na międzynarodowym lotnisku w Shenzhen w prowincji Shenzhen w prowincji Guangdong, 22 lipca 2019 r. REUTERS / Aly Song / File Photo

Vincent Pang, starszy wiceprezes i dyrektor spółki powiedział, że niektóre firmy wyraziły zainteresowanie zarówno długoterminową umową, jak i jednorazowym transferem, odmawiając podania nazwy lub oszacowania ilościowego.

„Jest kilka firm, które z nami rozmawiają, ale naprawdę zajmie to długą podróż, aby naprawdę wszystko sfinalizować”, wyjaśnił Pang podczas wizyty w Waszyngtonie w tym tygodniu. „Okazali zainteresowanie” – dodał, mówiąc, że rozmowy trwają zaledwie kilka tygodni i nie są jeszcze na szczegółowym poziomie.

Rząd USA, obawiając się, że sprzęt Huawei może zostać wykorzystany do szpiegowania klientów, poprowadził kampanię mającą na celu przekonanie sojuszników do zablokowania go w sieci 5G. Huawei wielokrotnie zaprzeczał temu roszczeniu.

Obecnie nie ma amerykańskich dostawców 5G, a europejscy rywale Ericsson ( ERICb.ST ) i Nokia ( NOKIA.HE ) są na ogół droższe.

W maju Huawei, największy na świecie dostawca sprzętu telekomunikacyjnego, został umieszczony na czarnej liście w USA z powodu obaw związanych z bezpieczeństwem narodowym, zakazując mu kupowania amerykańskich części bez specjalnej licencji.

Waszyngton wytoczył również sprawę karną przeciwko firmie, zarzucając oszustwa bankowe, naruszenia amerykańskich sankcji wobec Iranu i kradzież tajemnic handlowych, których Huawei zaprzecza.

Oczekuje się, że przepisy, które zostały wydane z Departamentu Handlu na początku tego miesiąca, skutecznie zablokują firmę w amerykańskim łańcuchu dostaw telekomunikacyjnych.

Pomysł jednorazowej opłaty w zamian za dostęp do patentów 5G Huawei, licencji, kodu i know-how został po raz pierwszy przedstawiony przez CEO i założyciela Rena Zhengfei w wywiadach dla New York Times i The Economist w zeszłym miesiącu. Ale wcześniej nie było jasne, czy firmy amerykańskie są zainteresowane.

W wywiadzie dla Reuters w zeszłym miesiącu urzędnik Departamentu Stanu wyraził sceptycyzm wobec oferty Rena.

„Po prostu nie jest realistyczne, że przewoźnicy wzięliby na siebie ten sprzęt, a następnie samodzielnie zarządzali całym oprogramowaniem i sprzętem” – powiedział. „Jeśli istnieją błędy oprogramowania wbudowane w oprogramowanie początkowe, nie byłoby sposobu, aby stwierdzić, że są one obecne i można je aktywować w dowolnym momencie, nawet jeśli kod oprogramowania zostanie przekazany operatorom komórkowym”. urzędnik dodał.

Ze swojej strony Pang odmówił przewidzenia, czy jakakolwiek umowa może zostać podpisana. Ostrzegł jednak, że inwestycje w badania i rozwój wymagane przez ciągłe ulepszanie platformy po pojedynczym przeniesieniu z Huawei będą dla firm bardzo kosztowne.

Huawei wydał miliardy na rozwój technologii 5G od 2009 roku.

zrodlo:https://uk.reuters.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: