NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TOMASZ JĘDRZEJCZAK nie żyje. Kim był prywatnie i zawodowo radny PiS? [ŻONA, KARIERA]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nie żyje Tomasz Jędrzejczak. Ciało radnego PiS ze Zgierza zostało wyłowione z Wisły. Sprawdź, co wiemy na temat życia osobistego i kariery doświadczonego samorządowca.

Radny PiS Tomasz Jędrzejczak zmarł w wieku 52 lat.

Nie żyje Tomasz Jędrzejczak. Tragiczne wieści o śmierci radnego Prawa i Sprawiedliwości lokalne media przekazały w weekend. Ciało samorządowca w sobotę wyłowiono z Wisły. Zauważył je pływający na rzece kajakarz. Okoliczności śmierci aktualnie bada prokuratura. Jak udało się nieoficjalnie ustalić dziennikarzom z redakcji TVN Warszawa, wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. W piątek wieczorem Jędrzejczak wybrał się z żoną na koncert na warszawskim Torwarze. Jak donosi RMF FM, po tym, jak para opuściła miejsce muzycznego wydarzenia, mężczyzna miał udać się na drugą stronę ulicy Czerniakowskiej „za potrzebą”. Jego żona miała wrócić do domu. Następnego dnia kobieta zgłosiła zaginięcie męża. Tego samego dnia służby odnalazły jego zwłoki. Miał 52 lata.

Tomasz Jędrzejczak – wykształcenie, kariera

Tomasz Jędrzejczak studiował na Uniwersytecie Łódzkim. Pełnił funkcję zastępcy dyrektora regionalnego oddziału Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Łodzi. Jędrzejczak był bardzo doświadczonym samorządowcem. W latach 2006-2010 był członkiem Zarządu Powiatu Zgierskiego.W Radzie Powiatu Zgierskiego zasiadał już czwartą kadencję. W bieżącej kadencji był przewodniczącym Komisji Statutowo-Prawnej.

Tomasz Jędrzejczak – rodzina, żona

Tomasz Jędrzejczak pochodził z Głowno (powiat zgierski). Był w związku małżeńskim z Izabelą Jędrzejczak. Żona zmarłego radnego PiS z wykształcenia jest ekonomistką. Studiowała na Wyższej Szkole Handlowej im. Bolesława Markowskiego w Kielcach. W czerwcu zeszłego roku para świętowała 25. rocznicę ślubu.

Screenshot_2.jpg

https://www.gala.pl/

Kim był Tomasz Jędrzejczak? Ciało polityka znaleziono w Wiśle

Radny Tomasz Jędrzejczak miał 52 lata.

Radny Tomasz Jędrzejczak miał 52 lata.  Fot. Facebook.com / tomasz.jedrzejczak.102

W weekend lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości ze Zgierza poinformowały o śmierci radnego powiatowego tej partii Tomasza Jędrzejczaka. Jego ciało znaleźli w sobotę w Wiśle kajakarze. Przyczyny jego śmierci ustala policja pod nadzorem prokuratora.

– Tomasz Jędrzejczak budował PiS w powiecie zgierskim. Był to bardzo uczynny, pracowity człowiek, był bardzo koleżeński zawsze z uśmiechem na twarzy. Był przez jedną kadencję zastępcą starosty, nieprzerwanie radnym powiatu zgierskiego. Mój bardzo dobry kolega, będzie nam go brakowało, tak nagła niespodziewana śmierć zaskoczyła nas wszystkich – powiedział w rozmowie z PAP poseł PiS Marek Matuszewski.

Matuszewski był przełożonym Jędrzejczaka w łódzkich strukturach partii. Polityk był znany ze swojej aktywności w terenie – należał do koła PiS w Głownie, pracował w łódzkim oddziale KRUS. Jeszcze w mijającym tygodniu spotykał się z ludźmi jako radny powiatu zgierskiego.

Jędrzejczak w radzie powiatu zgierskiego zasiadał już czwartą kadencję. W latach 2006 – 2010 był członkiem zarządu powiatu zgierskiego. W obecnej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Statutowo-Prawnej. Pochodził z Głowna, miał 52 lata. W minionych wyborach samorządowych w 2018 uzyskał 697 głosów (11.51 proc. wszystkich w okręgu).

Tajemnicza śmierć
Ciało polityka znaleźli w sobotę rano w porcie Czerniakowskim w Warszawie kajakarze. Dzień wcześniej Jędrzejczak był z żoną na koncercie na Torwarze. Śledczy sprawdzą, czy śmierć samorządowca była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Według drugiej hipotezy radny PiS mógł zostać zabity, na co wskazują silne obrażenia głowy.

n.temat.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: