DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 NARODOWE - PRAWICOWE PROTESTY ŻENUJĄCE NIE SKUTECZNE I NIE PROFESJONALNE - JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA ?!16 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

RMF FM: TAJNE SPOTKANIE RYSZARDA TERLECKIEGO Z MARIANEM BANASIEM

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W Sejmie miało miejsce tajne spotkanie prezesa NIK Mariana Banasia z szefem klubu parlamentarnego PiS i wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim – informuje RMF FM.

Obaj panowie zaprzeczają, by podczas rozmowy wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki nakłaniał Mariana Banasia do rezygnacji z prezesury w Najwyższej Izbie Kontroli.

Rozmowa Terleckiego z Banasiem, jak zauważa dziennikarz RMF FM, była mocno ukrywana. Spotkali się nie w gabinecie wicemarszałka Terleckiego, nie w jego gabinecie szefa klubu, a w jednym z pokojów pracy posłów PiS. Marian Banaś czekał tam na Ryszarda Terleckiego. Rozmawiali 20 minut, po czym osobno opuszczali pokój.

Banaś przekonywał dziennikarza RMF FM, że przywiózł Terleckiemu jedynie pozew, który złożył kilka tygodni temu przeciwko telewizji, która ujawniła sprawę jego kamienicy. – Pozew, który skierowałem przeciw TVN, przekazałem panu marszałkowi – stwierdził zdawkowo Banaś. Na pytanie Mariusza Piekarskiego, czy złoży rezygnację, prezes NIK szybko odpowiedział: „Nie ma potrzeby”.

Banaś zarzekał się, że nie rozmawiał z Terleckim o swojej rezygnacji.

Także Ryszard Terlecki na widok dziennikarza RMF FM szybko uciekał do samochodu. – Spotkaliśmy się. Czekamy na raport, odpowiedź, na raport CBA – skomentował jedynie wicemarszałek Sejmu. – Ja się od niczego nie odżegnuję – tak Terlecki odpowiedział na stwierdzenie Mariusza Piekarskiego, że teraz PiS odżegnuje się od Mariana Banasia.

images1

Film z rozmów dziennikarza z Banasiem i Terleckim na rmf24.pl

Bez tytułu 3
RMF

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: