NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: UE twierdzi, że rozważa wniosek o opóźnienie Brexitu w Wielkiej Brytanii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LONDYN (AP) – Najnowsze informacje na temat zbliżającego się wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (wszystkie czasy lokalne):

11:45

Komisja Europejska twierdzi, że fakt, iż brytyjski premier Boris Johnson nie podpisał listu z prośbą o przedłużenie terminu Brexitu o trzy miesiące, nie ma wpływu na to, czy jest on ważny i czy Unia Europejska rozważa popyt.

Podczas gdy brytyjscy politycy kłócą się o wyjazd Wielkiej Brytanii z UE, Johnson został zmuszony przez parlament do wystąpienia o trzymiesięczne opóźnienie do daty Brexitu 31 października.

Johnson wysłał niepodpisany list do przewodniczącego Rady UE Donalda Tuska pod koniec soboty z drugą notatką, w której mówi, że sprzeciwia się wszelkim opóźnieniom.

Rzeczniczka Komisji Mina Andreeva powiedziała w poniedziałek, że „Prezydent Tusk potwierdził otrzymanie wniosku o przedłużenie w sobotę i, jak stwierdził, teraz konsultuje się z UE 27”.

Andreeva mówi, że UE już rozpoczęła ratyfikację porozumienia Brexit, które osiągnęło w zeszłym tygodniu z Johnsonem.

11:30

Niemiecki minister spraw zagranicznych powiedział, że nie chce wykluczyć opcji, że nastąpi „krótkie, techniczne przedłużenie” wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, jeśli wystąpią problemy z ratyfikacją ostatniej umowy rozwodowej Brexit.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson niechętnie wysłał list z prośbą o przedłużenie terminu Brexitu 31 października po tym, jak Parlament zahamował jego wysiłki, by przeforsować nową umowę rozwodową.

Niemiecka minister spraw zagranicznych Heiko Maas powiedziała w poniedziałek reporterom w Berlinie, że „czy może istnieć przedłużenie jako całość, jeśli nie ma większości w Izbie Gmin, należy przyjrzeć się w Unii Europejskiej i dopiero wtedy zdecydować. ”

Maas powiedział, że Niemcy i UE nie chcą, by Wielka Brytania wypadła z bloku bez Brexitu bez porozumienia. Podkreślił, że obecna umowa brexitowa między blokiem a Wielką Brytanią dotycząca odejścia Wielkiej Brytanii „jest wyważona i uczciwa”.

___

9:30 rano

Premier Czarnogóry – małego narodu bałkańskiego, który jest następny w kolejce do Unii Europejskiej – wyraził nadzieję, że po sfinalizowaniu Brexitu polityka rozszerzenia UE odzyska znaczenie.

Dusko Markovic mówi The Associated Press, że po rozwiązaniu kwestii odejścia Wielkiej Brytanii z bloku „uwolni UE od poważnego problemu” i zwiastuje „nowe możliwości dla krajów kandydujących”, takich jak Czarnogóra. Naród adriatycki liczący 600 000 osób, który szuka członkostwa w UE po wstąpieniu do NATO w 2017 r. Wśród silnego sprzeciwu Rosji.

Markovic ostrzega jednak, że decyzja UE o nieprzeprowadzaniu negocjacji członkowskich z Macedonią Północną i Albanią stanowi negatywny sygnał dla niestabilnego regionu Bałkanów Zachodnich, gdzie Rosja wzmogła wysiłki w celu odzyskania historycznych wpływów.

___

9:10

Francuski urzędnik nie wykluczył przyznania nowego opóźnienia wycofaniu się Wielkiej Brytanii z bloku pod warunkiem, że Wielka Brytania wyjaśni powody, dla których chce opóźnienia w Brexicie.

Wiceminister spraw europejskich Amelie de Montchalin powiedziała francuskiej stacji telewizyjnej BFM TV, że „nie ma żadnych nowych opóźnień bez żadnych warunków, bez uzasadnienia”, takich jak wybory parlamentarne lub nowe referendum w sprawie Brexitu.

Powiedziała, że Francja nie chce, aby sytuacja „trwała wiecznie” po upływie obecnego terminu Brexitu 31 października.

Prezydent Francji Emmanuel Macron, który w weekend rozmawiał przez telefon z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem, wezwał do szybkiego wyjaśnienia stanowiska Wielkiej Brytanii. W oświadczeniu powiedział, że opóźnienie „nie leżałoby w interesie żadnej ze stron”.

___

8:50

Oczekuje się, że brytyjski premier Boris Johnson będzie głosować nad jego umową rozwodową w Unii Europejskiej, gdy Parlament przygotowuje się do tygodnia wojny partyzanckiej o Brexit.

Johnson planuje rozpocząć sprawę, prosząc o „bezpośrednie głosowanie w górę i w dół” w sprawie unijnej umowy rozwodowej w poniedziałek, dwa dni po tym, jak ustawodawcy głosowali za opóźnieniem zatwierdzenia umowy, zgodnie z jego urzędem.

Marszałek Izby Gmin John Bercow mógłby odmówić dopuszczenia takiego głosowania, ponieważ reguły parlamentarne zasadniczo zabraniają rozpatrywania tego samego środka po raz drugi podczas tej samej sesji Parlamentu, chyba że coś się zmieni.

Konserwatywny rząd Johnsona wprowadzi również przepisy niezbędne do wdrożenia porozumienia Brexit, otwierając drzwi potencjalnie długim debatom i poprawkom, które mogłyby przerwać umowę.

___

7:40

Niemiecki minister gospodarki sugeruje, że minie kilka dni, zanim Unia Europejska zdecyduje, czy opóźnić wycofanie się Wielkiej Brytanii z bloku.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson niechętnie wysłał list z prośbą o przedłużenie terminu Brexitu 31 października po tym, jak Parlament zahamował jego wysiłki, by przeforsować nową umowę rozwodową.

Niemiecki minister gospodarki Peter Altmaier zauważył w poniedziałek w radiu Deutschlandfunk, że rząd Johnsona podejmie próbę głosowania nad umową w tym tygodniu. Dodał: „w najbliższych dniach będziemy mieli nieco więcej jasności, a następnie wykonamy naszą odpowiedzialność i szybko podejmiemy decyzję”.

Powiedział, że nie będzie miał problemu z przedłużeniem o „kilka dni lub kilka tygodni”, jeśli wyklucza to brexit bez porozumienia.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: