NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: książę Andrzej: 13 numerów milionera pedofilów dla Royal.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Podobno miał nawet numer modemu dla księcia Yorka w swojej niesławnej książce adresowej. Dwaj mężczyźni spotkali się co najmniej 10 razy w ciągu 12 lat, a Andrew „często przebywa przez wiele dni” w rezydencjach Epsteina i prywatnej wyspie Karaibów, zgodnie z programem Channel 4. W programie pojawiają się roszczenia Virginii Roberts Giuffre, która twierdzi, że książę uprawiał z nią seks, gdy miała 17 lat. Andrew gwałtownie temu zaprzeczył.

Znalezione obrazy dla zapytania: epstein i ksiaze andrzej zdjecia

Epstein został powieszony w celi w sierpniu, w wieku 66 lat.

Dzisiejszy dzień specjalny, The Prince And The Pedophile, zawiera wywiad z byłym sierżantem policji na Florydzie Mike’em Fistenem, obecnie prywatnym detektywem pracującym dla prawnika reprezentującego kilka rzekomych ofiar Epsteina.

Podczas przeszukiwania jego posiadłości w Palm Beach odkrył książkę adresową zamożnego finansisty, opisaną jako „istotne źródło dowodów”.

Pan Fisten powiedział: „Książka była skarbnicą działań Jeffreya. Pokazał nam zakres jego podróży, dziewcząt i kontaktów.

„Na przykład, patrząc na sekcję w Londynie, możesz wybrać księcia Yorku.

„Miał 13 numerów, z którymi mógł się skontaktować z księciem, a numery te były wszędzie: [rezydencje królewskie] Numery Farmy Drewna i Sunninghill, Pałac, jego numer domowy, jego domowy adres e-mail. Miał nawet numer telefonu do swojego modemu.

O swojej trwającej dekadę próbie Epsteina i jego bogatych i potężnych przyjaciół Fisten oświadcza: „Kiedy ludzie mi mówią:„ Nie wiedziałem, o co chodzi Jeffreyowi ”, nie chcę mówić BS. Powiem tylko, że to mycie.

Epstein został powieszony w celi w sierpniu, w wieku 66 lat (zdj .: Rick Friedman / Rick Friedman Photography / Corbis przez Getty Images)

„Ponieważ jeśli byłeś w pobliżu Jeffreya, byłeś w pobliżu nieletnich dziewcząt. On nie ma dzieci. Nie ma siostrzenic. Naukowiec od rakiet nie musi zorientować się, że coś się tam dzieje. ”

Zespół Channel 4 twierdzi, że ma świeże dowody na poparcie niektórych twierdzeń Giuffre dotyczących skazanego handlarza seksem na podstawie jej dokumentacji medycznej. Program słyszy także Dai Davis, który był dowódcą jednostki operacyjnej odpowiedzialnym za ochronę królewską w latach 90.

Powiedział: „Jeśli twierdzimy, że ta kobieta jest fantastką, to dobrze, ale połóżmy to raz na zawsze.

„Nie lekceważysz rodziny królewskiej. Ale niezależnie od tego, kim jesteś, czym jesteś, powinieneś odpowiedzieć na prawo. ”

Po śmierci Epsteina Andrew powiedział: „Na żadnym etapie w ograniczonym czasie, który z nim spędziłem, nie widziałem, nie byłem świadkiem ani nie podejrzewałem takiego zachowania, które później doprowadziło do jego aresztowania i skazania”.

Pałac Buckingham powiedział: „Wszelkie sugestie niewłaściwości są kategorycznie nieprawdziwe”.

zrodlo:express.co.uk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: