KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Najnowsze: książę Andrzej: 13 numerów milionera pedofilów dla Royal.

Podobno miał nawet numer modemu dla księcia Yorka w swojej niesławnej książce adresowej. Dwaj mężczyźni spotkali się co najmniej 10 razy w ciągu 12 lat, a Andrew „często przebywa przez wiele dni” w rezydencjach Epsteina i prywatnej wyspie Karaibów, zgodnie z programem Channel 4. W programie pojawiają się roszczenia Virginii Roberts Giuffre, która twierdzi, że książę uprawiał z nią seks, gdy miała 17 lat. Andrew gwałtownie temu zaprzeczył.

Znalezione obrazy dla zapytania: epstein i ksiaze andrzej zdjecia

Epstein został powieszony w celi w sierpniu, w wieku 66 lat.

Dzisiejszy dzień specjalny, The Prince And The Pedophile, zawiera wywiad z byłym sierżantem policji na Florydzie Mike’em Fistenem, obecnie prywatnym detektywem pracującym dla prawnika reprezentującego kilka rzekomych ofiar Epsteina.

Podczas przeszukiwania jego posiadłości w Palm Beach odkrył książkę adresową zamożnego finansisty, opisaną jako „istotne źródło dowodów”.

Pan Fisten powiedział: „Książka była skarbnicą działań Jeffreya. Pokazał nam zakres jego podróży, dziewcząt i kontaktów.

„Na przykład, patrząc na sekcję w Londynie, możesz wybrać księcia Yorku.

„Miał 13 numerów, z którymi mógł się skontaktować z księciem, a numery te były wszędzie: [rezydencje królewskie] Numery Farmy Drewna i Sunninghill, Pałac, jego numer domowy, jego domowy adres e-mail. Miał nawet numer telefonu do swojego modemu.

O swojej trwającej dekadę próbie Epsteina i jego bogatych i potężnych przyjaciół Fisten oświadcza: „Kiedy ludzie mi mówią:„ Nie wiedziałem, o co chodzi Jeffreyowi ”, nie chcę mówić BS. Powiem tylko, że to mycie.

Epstein został powieszony w celi w sierpniu, w wieku 66 lat (zdj .: Rick Friedman / Rick Friedman Photography / Corbis przez Getty Images)

„Ponieważ jeśli byłeś w pobliżu Jeffreya, byłeś w pobliżu nieletnich dziewcząt. On nie ma dzieci. Nie ma siostrzenic. Naukowiec od rakiet nie musi zorientować się, że coś się tam dzieje. ”

Zespół Channel 4 twierdzi, że ma świeże dowody na poparcie niektórych twierdzeń Giuffre dotyczących skazanego handlarza seksem na podstawie jej dokumentacji medycznej. Program słyszy także Dai Davis, który był dowódcą jednostki operacyjnej odpowiedzialnym za ochronę królewską w latach 90.

Powiedział: „Jeśli twierdzimy, że ta kobieta jest fantastką, to dobrze, ale połóżmy to raz na zawsze.

„Nie lekceważysz rodziny królewskiej. Ale niezależnie od tego, kim jesteś, czym jesteś, powinieneś odpowiedzieć na prawo. ”

Po śmierci Epsteina Andrew powiedział: „Na żadnym etapie w ograniczonym czasie, który z nim spędziłem, nie widziałem, nie byłem świadkiem ani nie podejrzewałem takiego zachowania, które później doprowadziło do jego aresztowania i skazania”.

Pałac Buckingham powiedział: „Wszelkie sugestie niewłaściwości są kategorycznie nieprawdziwe”.

zrodlo:express.co.uk

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: