NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KACZYŃSKI CHCE WŁADZY TOTALNEJ? PIS MOŻE UNIEWAŻNIĆ WYBORY! „MAMY TAKIE PRAWO”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_13.jpg

PiS kontra wyniki wyborów. Opozycja w Sejmie została zaorana, ale Kaczyński to nienasycony drapieżnik, który pragnie pełnego zwycięstwa.

Prawo i Sprawiedliwość walczy więc o większość w Senacie wszelkimi dostępnymi metodami. Partia składa kolejne wnioski o przeliczenie głosów, a w grę wchodzi nawet unieważnienie wyborów!

Sejm to za mało, PiS chce, aby zwycięstwo w wyborach było totalne. W kolejnych okręgach wyborczych składa więc wnioski do Sądu Najwyższego (w ramach protestów wyborczych), by ponownie przeliczyć głosy. Jak na razie wnioski złożono w Kaliszu, Grudziądzu i Koninie, ale na tym zapewne się nie skończy.

Czekamy na rozstrzygniecie i nie nam debatować, i dywagować o tym, jakie to będzie rozstrzygnięcie. Nie nam wchodzić w kompetencje SN. Czekamy na to rozstrzygnięcie. Mamy takie prawo i skorzystaliśmy z tego – oświadczył szef komitetu wykonawczego PiS . (Onet.pl)

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel oświadczył, że prawnicy partii weryfikują, czy wniosków o przeliczenie głosów nie składać również w innych okręgach. Jego zdaniem, różnica między zwycięzcami, a kandydatami PiS jest mniejsza niż liczba głosów nieważnych i to koniecznie trzeba sprawdzić.

Rzecznik prasowy Sądu Najwyższego Michał Laskowski poinformował, że w tej sprawie zwrócono się już do PKW, poszczególnych komisji wyborczych, a także do Prokuratora Generalnego. Możliwe jest nawet wydanie postanowienia o unieważnieniu wyborów w sprawdzanych okręgach lub zmiana ich wyniku. Temu rozwiązaniu zapewne przyklaśnie Konfederacja, która już wcześniej apelowała, by powtórzyć wybory, bo doszło do złamania prawa.

Prawo i Sprawiedliwość najwyraźniej jest gotowe na wszystko, by zdobyć pełnię władzy i już pojawiły się informacje o próbach przeciągnięcia do siebie senatorów opozycji.

Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/PiS-walczy-o-Senat-i-liczy-glosy.-Wybory-beda-uniewaznione

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: