DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Wniosek o unieważnienie wyborów w Sądzie Najwyższym

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Screenshot_18.jpg

Bez tytułu 3

Poseł Robert Winnicki w Radiu ZET poinformował, że Konfederacja złożyła już wniosek do Sądu Najwyższego o unieważnienie wyborów parlamentarnych.

Powodem złożenia wniosku były goebbelsowskie metody manipulacji oraz najzwyklejszego w świecie kłamania przez utrzymywaną z naszych podatków zakłamaną TVP.

Zapowiedzi o planowanym złożeniu wniosku do SN pojawiły się już 15 października. Winnicki potwierdził, że formalności zostały zakończone i odpowiednie dokumenty są już w SN.

– Konfederacja złożyła do Sądu Najwyższego protest wyborczy, domagając się unieważnienia wyborów parlamentarnych. Chcemy powtórzenia wyborów w niektórych okręgach, w których w wyniku propagandy TVP nasi kandydaci nie zostali posłami – mówił poseł Winnicki.

Zwrócił też uwagę, że gdyby utrzymywane przez wszystkich obywateli rządowe media rzetelnie informowały o przebiegu kampanii wyborczej, prawica miałaby o wiele większą reprezentację w Sejmie.

– Mielibyśmy nie 6,81 procent, ale 8, 9 czy nawet 10 procent. Nie 11 posłów, tylko 40-50 – ocenił szef Ruchu Narodowego.

– W trakcie kampanii wyborczej TVP i jej flagowy program „Wiadomości” wielokrotnie kłamali na temat Konfederacji. W efekcie czterokrotnie przegrali proces wyborczy, ale ostatniego wyroku nie wykonali. Zgodnie z prawomocnym wyrokiem sądu, „Wiadomości” TVP miały pokazać pełne sondaże z wynikiem Konfederacji i opublikować przeprosiny. Musieli to zrobić w piątek lub w sobotę i to pomimo obowiązującej ciszy wyborczej – przypomina nczas.com.

TVP ostatecznie nie wykonała prawomocnego wyroku sądu. Takich skandalicznych działań w TVP nie było nawet za rządu PO-PSL.

nczas.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: