DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 NARODOWE - PRAWICOWE PROTESTY ŻENUJĄCE NIE SKUTECZNE I NIE PROFESJONALNE - JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA ?!16 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

OSTRO PO KONFEDERACJI – CZYLI NIE JESTEM SAM W KRYTYCE .. TYLE ZE JA PIERWSZY BYŁEM :-)

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Bez tytułu 3

Publicysta Rafał Otoka-Frąckiewicz staje w obronie Rafała Ziemkiewicza. Duet znany z telewizji wSensie.pl w czasie kampanii wyborczej nie szczędził mocnych i krytycznych słów pod adresem polityków Konfederacji.

3 thoughts on “OSTRO PO KONFEDERACJI – CZYLI NIE JESTEM SAM W KRYTYCE .. TYLE ZE JA PIERWSZY BYŁEM :-)

  1. drogi jack caleib wierzylem w ciebie dlugo ale juz nie moge dluzej jestes joshua i kaleb w jednej osobie dwoch zydowskich rozbujnikow co prowincje egiptu kannan rozpierdolili mieszkancow w piecach spalili a teraz polske chcecie . twoj griob jest w hebronie i ty dobrze o tm wiesz ….pozdrowienia od polskich polakow …..

      1. popierdoleniec ? a pamietasz jak cie prosilem zebys upublicznil moj pomysl na obsmianie roszczen 447 to bylo juz dosc dawno . choc masz pelne prawo nic nie robic , to jednak zes nic nie zrobil poprostu mnie mocno wkurwilo . i dlatego bylem tak agresywny . za co przepraszam , i ponownie blagam cie zrob cos . najpewnij to nie wiele by dalo ale choc trche to juz wiele . za popierdoleniec nie mam zalu . ja bym tez tak sie zachowal…. .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: