DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Tak głosowali w Izraelu! Forum Żydów Polskich podaje wyniki z ambasady RP w Tel Awiwie

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
Urna wyborcza i flaga Izraela - zdjęcie ilustracyjne. / fot. PAP/Wojciech Pacewicz / Pixabay
Urna wyborcza i flaga Izraela – zdjęcie ilustracyjne. / fot. PAP/Wojciech Pacewicz / Pixabay

Wybory do polskiego parlamentu odbywają się również poza granicami. Wielu Polaków mieszka bowiem w innych krajach, a mimo to są uprawnieni do głosowania. Parlamentarzystów wybierano także w Izraelu. Jakie były wyniki?

Poparcie dla partii politycznych w Izraelu może być nieco zaskakujące z krajowego punktu widzenia. Wydawać by się mogło, że bez szans są ugrupowania, które stanowczo sprzeciwiają się roszczeniom żydowskim. Pomimo tego Konfederacji udało się uzyskać całkiem przyzwoity wynik.

A tak wyglądają wyniki dla wszystkich komitetów wyborczych:

– Koalicja Obywatelska – 418 głosów;
– Prawo i Sprawiedliwość – 240 głosów;
– Lewica – 177 głosów;
– Polskie Stronnictwo Ludowe – 45 głosów;
– Konfederacja – 29 głosów.

Jak zatem widać, największe poparcie w Izraelu uzyskały ugrupowania od dawna obecne na polskiej scenie politycznej. Różnica pomiędzy KO a PiS jest ogromna. Czy takie poparcie dla największego bloku opozycyjnego jest związane z roszczeniami żydowskimi? Przekonamy się pewnie za jakiś czas.

Forum Zydow Polskich@ForumFZP

Wyniki głosowania w ambasadzie RP w Tel Awiwie:
KO – 418 głosów;
PiS – 240 głosów;
Lewica – 177 głosów;
PSL – 45 głosów;
Konfederacja – 29 głosów.

images1

Bez tytułu 3

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: