DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Komedia! Stonoga na kolanach przed Wałęsą:..[VIDEO]

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

 

Komedia! Stonoga na kolanach przed Wałęsą: „Plucie na pana prezydenta to jest plucie na polską flagę, plucie na Rzeczpospolitą!” Dalej jest tylko śmieszniej [VIDEO]

 

 

Polityczny celebryta Zbigniew Stonoga opublikował na swoim kanale wywiad z byłym prezydentem i współpracownikiem SB Lechem Wałęsą.

Zbigniew Stonoga przez cały wywiad słodzi Wałęsie i wychwala jego wielkość. Wałęsa tradycyjnie wszystkie pochwały przyjmuje i gdzie może to podkreśla, że ja walczyłem i ja zwyciężyłem.

Już od pierwszych sekund jest zabawnie. Stonoga porównuje Wałęsę do świętości, do chleba, który w polskiej tradycji trzeba podnieść kiedy upadnie na ziemię. W jego słowach Wałęsa to Polska.

– Plucie na pana prezydenta to jest plucie na polską flagę, plucie na Rzeczpospolitą – mówi Stonoga do Wałęsy.

Za chwilę jest jeszcze śmieszniej.

Stonoga: – Historia nie zna tak wielkiego człowieka, kopanego przez tak małych ludzi.
Wałęsa: – Piłsudski też był kopany.
Stonoga: – Myślę że nie aż tak.
Wałęsa: – Oj nie! Tu rozmawiam z panią profesor, ona ma 95 lat i pracuje u mnie to ona opowiada, że jeszcze chyba był czasami gorzej jak ja.

Stonoga sugeruje Wałęsie, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą i pyta go o akta z akcji Hiacynt i Buś. Wałęsa nic na ten temat nie wie. Ale Stonoga drąży dalej.

Stonoga: – To Jarosław Kaczyński współpracował z SB. Mam jego lojalkę. Czy to jest możliwe pana zdaniem?
Wałęsa: – Trudna sprawa ale jest to prawdopodobne. Problem polega na tym jakimi hakami oni go dostali bo on z przyjemnością tam nie poszedł, ochoty na to nie miał. On został przez jakieś haki wmontowany.
Stonoga: – Obyczajowe.
Wałęsa: – No prawdopodobnie. I to może człowieka pokonać i zmusić do pewnych działań. (..) Ja poznałem ubecje, otarłem się o to wszystko ale otarłem się po to żeby wiedzieć, żeby się szkolić jaki będzie następny ruch, żeby wiedzieć jak się zachowywać. 

Więc znam ich metody i jednocześnie też nieskuteczność. Ja z nimi przecież wygrałem!

https://wolnosc24.pl/2017/02/17/komedia-stonoga-na-kolanach-przed-walesa-plucie-na-pana-prezydenta-to-jest-plucie-na-polska-flage-plucie-na-rzeczpospolita-dalej-jest-tylko-smieszniej-video/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: