KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

PIS JUŻ WYKRĘCA SIĘ Z OBIETNIC WYBORCZYCH. „MY TEGO NIE MÓWILIŚMY”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Screenshot_12.jpg

Wybory skończone, trzeba brać się do pracy. PiS obiecał naprawdę dużo i to już na pierwsze dni nowych rządów. Dadzą Polakom to, co im przyrzekli?

Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory do Sejmu, ale przewagą minimalną. Sam Jarosław Kaczyński, zaraz po ogłoszeniu wyników sondażu Exit Poll, z kwaśną miną oznajmił, że zasługuje na więcej. Teraz wie, że aby utrzymać władzę i poparcie Polaków, musi się mocno postarać. Czy to oznacza, że już za chwilę, partia ostro weźmie się za spełnianie obietnic?

PiS naobiecywał, ile spełni?
Partia Jarosława Kaczyńskiego obiecała Polakom przed wyborami naprawdę dużo. Mamy żyć w kraju dobrobytu, zarabiać kokosy, dostawać potężny socjal i korzystać z prężnie działającej służby zdrowia. To oczywiście nieliczne punkty obfitego programu PiS. A warto zauważyć, że na finiszu kampanii wyborczej, złożyli ważną deklarację.

W ostatni poniedziałek przed wyborami, premier Mateusz Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński zwołali specjalną konferencję prasową. Na niej, przed kamerami oznajmili, że mają dla wyborców nową, kolejną już „piątkę”. Tym razem było jednak inaczej – zarzekali się, że obietnice spełnią przez pierwszych sto dni swoich nowych rządów.

I tak już za chwilę PiS musi wziąć się do roboty. Polakom przyrzekli bowiem wprowadzenie małego ZUS dla firm, trzynastą, a nawet czternastą emeryturę (na żadną z nich nie przewidzieli jednak pieniędzy w budżecie na 2020 rok), pakiet kontrolnych badań profilaktycznych i program budowy aż stu obwodnic! Co z piątym punktem? Był dość enigmatyczny – politycy oznajmili, że stworzą plan (dopiero plan, nie że coś faktycznie ogarną) jak zafundować rolnikom lepsze dopłaty.

Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/PiS-wygral-teraz-chwila-prawdy.-Sporo-obiecali-na-pierwsze-dni-rzadow

2 thoughts on “PIS JUŻ WYKRĘCA SIĘ Z OBIETNIC WYBORCZYCH. „MY TEGO NIE MÓWILIŚMY”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: