DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 NARODOWE - PRAWICOWE PROTESTY ŻENUJĄCE NIE SKUTECZNE I NIE PROFESJONALNE - JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA ?!16 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

PIS JUŻ WYKRĘCA SIĘ Z OBIETNIC WYBORCZYCH. „MY TEGO NIE MÓWILIŚMY”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Screenshot_12.jpg

Bez tytułu 3

Wybory skończone, trzeba brać się do pracy. PiS obiecał naprawdę dużo i to już na pierwsze dni nowych rządów. Dadzą Polakom to, co im przyrzekli?

Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory do Sejmu, ale przewagą minimalną. Sam Jarosław Kaczyński, zaraz po ogłoszeniu wyników sondażu Exit Poll, z kwaśną miną oznajmił, że zasługuje na więcej. Teraz wie, że aby utrzymać władzę i poparcie Polaków, musi się mocno postarać. Czy to oznacza, że już za chwilę, partia ostro weźmie się za spełnianie obietnic?

PiS naobiecywał, ile spełni?
Partia Jarosława Kaczyńskiego obiecała Polakom przed wyborami naprawdę dużo. Mamy żyć w kraju dobrobytu, zarabiać kokosy, dostawać potężny socjal i korzystać z prężnie działającej służby zdrowia. To oczywiście nieliczne punkty obfitego programu PiS. A warto zauważyć, że na finiszu kampanii wyborczej, złożyli ważną deklarację.

W ostatni poniedziałek przed wyborami, premier Mateusz Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński zwołali specjalną konferencję prasową. Na niej, przed kamerami oznajmili, że mają dla wyborców nową, kolejną już „piątkę”. Tym razem było jednak inaczej – zarzekali się, że obietnice spełnią przez pierwszych sto dni swoich nowych rządów.

I tak już za chwilę PiS musi wziąć się do roboty. Polakom przyrzekli bowiem wprowadzenie małego ZUS dla firm, trzynastą, a nawet czternastą emeryturę (na żadną z nich nie przewidzieli jednak pieniędzy w budżecie na 2020 rok), pakiet kontrolnych badań profilaktycznych i program budowy aż stu obwodnic! Co z piątym punktem? Był dość enigmatyczny – politycy oznajmili, że stworzą plan (dopiero plan, nie że coś faktycznie ogarną) jak zafundować rolnikom lepsze dopłaty.

Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/PiS-wygral-teraz-chwila-prawdy.-Sporo-obiecali-na-pierwsze-dni-rzadow

2 thoughts on “PIS JUŻ WYKRĘCA SIĘ Z OBIETNIC WYBORCZYCH. „MY TEGO NIE MÓWILIŚMY”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: