DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

MAREK KUCHCIŃSKI ZDECYDOWANIE WYGRYWA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Były marszałek Sejmu Marek Kuchciński (Prawo i Sprawiedliwość) zdobył najwięcej głosów w wyborach do Sejmu w okręgu krośnieńskim. Według danych z 91,43 proc. obwodowych komisji wyborczych w niedziele głosowało na niego 53 344 osób.

images1

Cztery lata temu Kuchciński także miał najlepszy wynik w okręgu. Otrzymał wtedy 34 558 głosów.

Bez tytułu 3

Na podstawie cząstkowych danych z 757 na 828 obwodowych komisji wyborczych na byłego marszałka Sejmu głosowało więcej wyborców niż na Koalicje Obywatelską, która uzyskała 49 741 głosów. Zdobył też dwa razy więcej głosów niż wszyscy kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Okręg wyborczy nr 22 obejmuje dawne woj. krośnieńskie i przemyskie.

zrodlo:fakty.interia.pl

One thought on “MAREK KUCHCIŃSKI ZDECYDOWANIE WYGRYWA

  1. Powiedzcie mi jak to możliwe i gdzie tu jest demokracja skoro wygrywa ten co w sumie zgromadził mniej głosów. Do dupy z taką demokracją w której mój głos w wyborach do Sejmu nie ma żadnego znaczenia. Tu macie tego przykład.Wystarczy tylko policzyć. Z 30 mln. uprawnionych do głosowania obywateli glosuje 18 mln. i z tych ok. 18 mln. swój głos na PIS oddaje tylko 3 115 570 ,a na partie opozycyjne 3 129 487 obywateli. Może mi ktoś wytłumaczyć jak ktoś kto ma faktycznie tylko 10,38% poparcia społeczeństwa może szczycić się, że ma mandat do samodzielnego rządzenia.
    _________________
    cytat z facebooka

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: