DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Hiszpania: W lokalach wyborczych spodziewanych jest kilka tysięcy Polaków

W Hiszpanii zarejestrowało się blisko 9 tys. Polaków, którzy zamierzają głosować w wyborach do Sejmu i Senatu. Głosowanie odbywa się w dziewięciu obwodowych komisjach wyborczych.

Poza komisją w Barcelonie, gdzie do godzin popołudniowych ustawiały się kolejki, w innych znajdujących się na terenie Hiszpanii lokalach głosowanie przebiega spokojnie.

Hiszpania: W lokalach wyborczych spodziewanych jest kilka tysięcy Polaków

Według Ambasador RP w Hiszpanii Marzenny Adamczyk, dotychczas nie zanotowano żadnych incydentów.

„Wybory w Hiszpanii odbywają się bez większych zakłóceń. Wszystkie punkty wyborcze zostały otwarte planowo. W sumie na wybory zapisało się blisko 9 000 osób” – poinformowała.

Ambasador wskazała, że w porównaniu z wyborami z 2015 r. na terenie Hiszpanii głosuje dzisiaj kilka razy więcej Polaków. Głos mogą oddać w dziewięciu obwodowych komisjach wyborczych. Trzy z nich są w Madrycie, a pozostałe w: Barcelonie, Walencji, Maladze, Gran Canarii, Teneryfie i na Majorce.

„W Madrycie i Maladze czekamy na kilka autokarów z polskimi turystami” – dodała ambasador Adamczyk.

zrodlo:londynek.net

2 thoughts on “Hiszpania: W lokalach wyborczych spodziewanych jest kilka tysięcy Polaków

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: