DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Hiszpania: W lokalach wyborczych spodziewanych jest kilka tysięcy Polaków

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W Hiszpanii zarejestrowało się blisko 9 tys. Polaków, którzy zamierzają głosować w wyborach do Sejmu i Senatu. Głosowanie odbywa się w dziewięciu obwodowych komisjach wyborczych.

Poza komisją w Barcelonie, gdzie do godzin popołudniowych ustawiały się kolejki, w innych znajdujących się na terenie Hiszpanii lokalach głosowanie przebiega spokojnie.

images1

Hiszpania: W lokalach wyborczych spodziewanych jest kilka tysięcy Polaków

Bez tytułu 3

Według Ambasador RP w Hiszpanii Marzenny Adamczyk, dotychczas nie zanotowano żadnych incydentów.

„Wybory w Hiszpanii odbywają się bez większych zakłóceń. Wszystkie punkty wyborcze zostały otwarte planowo. W sumie na wybory zapisało się blisko 9 000 osób” – poinformowała.

Ambasador wskazała, że w porównaniu z wyborami z 2015 r. na terenie Hiszpanii głosuje dzisiaj kilka razy więcej Polaków. Głos mogą oddać w dziewięciu obwodowych komisjach wyborczych. Trzy z nich są w Madrycie, a pozostałe w: Barcelonie, Walencji, Maladze, Gran Canarii, Teneryfie i na Majorce.

„W Madrycie i Maladze czekamy na kilka autokarów z polskimi turystami” – dodała ambasador Adamczyk.

zrodlo:londynek.net

2 thoughts on “Hiszpania: W lokalach wyborczych spodziewanych jest kilka tysięcy Polaków

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: