TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1434515 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Żydowski terror we Francji: Przypadek Alain’a Soral’a

Alain Soral – za udostępnienie na swej stronie internetowej Égalité & Réconciliation – video rap zatytułowanego «Gilet-Jaunes», został skazany na 2 lata więzienia…

RAM     5 październik 2019

Witryna www.unz.com opublikowała co tylko artykuł opisujący w jaki sposób żydostwo prześladuje Alaina Soral’a, francuskiego intelektualistę i patriotę.

3 tygodnie temu, Alain Soral – za udostępnienie na swej stronie internetowej Égalité & Réconciliation – video rap zatytułowanego «Gilet-Jaunes», został skazany na 2 lata więzienia.

https://www.egaliteetreconciliation.fr/

Około 5-minutowy filmik jest oskarżeniem skierowanym przeciwko globalistycznej, żydowskiej elicie polityczno-finansowej rządzącej Francją jak również przeciwko – kierowanymi przez nią – mass mediom francuskim. Video zawiera także apel o unieważnienie francuskiego prawa bankowego z roku 1973, znanego pod nazwą prawa «Pompidou-Giscard-Rothschild», które sprawiło, iż Francja zamiast samofinansować się przy pomocy własnego banku narodowego, została zmuszona do zadłużania się na (żydowskich) rynkach finansowych.

https://fr.wikipedia.org/wiki/Loi_sur_la_Banque_de_France

Na video widać również stos, na którym palone są znaki graficzne mainstreamowych mass mediów francuskich (TF1, Le Monde, BFMTV, itd), napis «bank Rothschildów», fotografia prezydenta Macrona oraz zdjęcia eksponentów francuskiej elity żydowskiej, wśród których: Jacques’a Attali, Bernarda-Henri Lévy, Patricka Drahi. Drahi jest oligarchą francusko-izraelskim, urodzonym w Maroku, mieszkającym w Szwajcarii, który w ostatnich latach nabył sporo udziałów mediach francuskich.

Patrick Drahi: The Israeli Oligarch Taking Over French and American Media

https://www.theoccidentalobserver.net/2015/12/13/patrick-drahi-the-israeli-oligarch-taking-over-french-and-american-media/

Raper – o pseudonimie Grubiański Goy – stwierdza, że «nie mówi o tzw. mniejszości prześladowanej, ale o większości (którą są pracownicy i emeryci francuscy) celowo zaniedbywanej».

Dodaje, że «Francja postanowiła uwolnić się od Rothschildów». Kiedy padają słowa «tzw. mniejszość prześladowana», na ekranie widać Macrona przemawiającego podczas corocznego przyjęcia organizowanego przez CRIF – Conseil Représentatif des Institutions juives de France (oficjalną, lobbystyczną, żydowską organizację, działającą we Francji). Francuskie szabes goje z kręgów politycznych i medialnych wykorzystują imprezę, by pokłonić się nisko Żydom.

https://en.wikipedia.org/wiki/Conseil_Repr%C3%A9sentatif_des_Institutions_juives_de_France

 Prezydent Macron przemawia do bezsilnego lobby, które zniszczy cię za krytykowanie go – komentuje www.unz,com

Oskarżenie rapera jest jednocześnie pochwałą skierowaną w stronę francuskich «pracowników patriotów», którzy buntują się przeciwko oligarchom pasożytom, bogacącym się w tym samym czasie, w którym całym narodom narzucają tzw. austerity. Piosenka kończy się słowami: «Francuzi mają dość tychże pasożytów, nie są rasistami, ale mają ich dość. Rewolucja narodowa!»

Organizacje Żydów francuskich oskarżyły Sorala o «nienawiść na tle rasowym», a dokładniej o to, że «publikując video na swej stronie internetowej (dzięki czemu filmik stał się bardzo popularny) lansuje «antysemicką teorię o żydowskim spisku (przeciwko gojom)».

Zauważmy, że Alain Soral w żaden sposób nie przyczynił się do stworzenia video; zamieścił jedynie filmik na swej stronie internetowej, podobnie jak robił to ze innymi materiałami filmowych dotyczącymi «Żółtych Kamizelek».

Francuski intelektualista będzie musiał także zapłacić ponad 170 000 euro «odszkodowania», które zasilą kasę najrozmaitszych organizacji żydowskich.

W tym samym czasie bank BNP Paribas zamknął konto bankowe Égalité & Réconciliation – organizacji założonej przez Sorala.

https://fr.wikipedia.org/wiki/%C3%89galit%C3%A9_et_R%C3%A9conciliation

https://www.egaliteetreconciliation.fr/Soutenez-nous-BNP-PARIBAS-ferme-illegalement-le-compte-en-banque-d-Egalite-Reconciliation-56378.html

Wyrok nie jest prawomocny, ale wydaje się, jak pisze www.unz.com, że Żydzi zaciskaja pętlę na szyi Sorala. Już wcześniej, tj. na początku 2019 Soral został skazany na rok więzienia za udostępnienie kreskówki wyśmiewającej holo-mistyfikacje (abażury, mydło, itp.).

https://www.valeursactuelles.com/societe/alain-soral-ecope-dun-de-prison-ferme-pour-negationnisme-105924

https://jewishnews.timesofisrael.com/french-far-right-author-sentenced-to-jail-for-inciting-antisemitism/

https://www.egaliteetreconciliation.fr/Trois-mois-de-prison-ferme-requis-contre-Alain-Soral-pour-le-dessin-Shoah-ou-t-es-48460.html

Kolejny wyrok dotyczy wypowiedzi Soral’a, opublikowanej w lipcu 2018. Przypomnijmy, że podczas uroczystego, państwowego pogrzebu Simone Veil (5 czerwca 2017), uczestniczący w nim prezydent Macron, obiecał przeniesienie zwłok Żydówki – aborcjonistki i szmuglerki organów (na przeszczepy) do Izraela – oraz jej męża – do paryskiego Pantheonu, co zostało dokonane 1 czerwca 2018.

https://en.wikipedia.org/wiki/Simone_Veil

http://ram.neon24.pl/post/148557,transplantacje-goje-na-czesci-zamienne-dla-zydow

W związku z wydarzeniem, Soral określił francuski Pantheon jako «koszerne wysypisko śmieci» (video zostało przez You Tube usunięte), za co został skazany na rok więzienia.

https://www.europe-israel.org/2018/08/le-nazi-alain-soral-a-propos-de-simone-weil-le-pantheon-a-une-jambe-est-une-veritable-dechetterie-casher-video/

https://www.france24.com/fr/20191002-le-panth%C3%A9on-une-d%C3%A9chetterie-casher-alain-soral-condamn%C3%A9-%C3%A0-un-an-ferme

https://www.brusselstimes.com/all-news/world-all-news/71299/extreme-right-essayist-again-sentenced-to-one-year-in-jail/

VIDEO, ZA OPUBLIKOWANIE KTÓREGO ALAIN SORAL ZOSTAŁ SKAZANY NA 2 LATA WIĘZIENIA:

https://www.youtube.com/watch?v=rxFchAvqwK4

https://fr.wikipedia.org/wiki/Alain_Soral

https://en.wikipedia.org/wiki/Alain_Soral

Wykorzystano:

https://www.unz.com/gdurocher/alain-soral-sentenced-to-2-years-jail-for-sharing-gilets-jaunes-anti-rothschild-rap-video/

https://www.maurizioblondet.it/due-anni-di-galera-per-delitto-dopinione-come-in-corea-del-nord/

***

O francuskich oligarchach żydowskich i tamtejszych szabes gojach pod linkami:

https://ram.neon24.pl/post/146862,macron-jestes-zydowska-marionetka

https://ram.neon24.pl/post/138867,potworna-przyszlosc-ktora-obiecuje-nam-handeles-attali

https://ram.neon24.pl/post/140359,kurdowie-czyli-izraelski-sposob-na-iran

https://ram.neon24.pl/post/136710,rothschild-company-strach-przed-swiatem-swego-autorstwa

zrodlo:http://ram.neon24.pl/

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: