TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2116344 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Petycja: Zbadać wszystkich posłów na obecność narkotyków

Opium, kokaina, marihuana – w ostatnich miesiącach wielu polityków Partii Konserwatywnej przyznało się do zażywania w przeszłości różnych nielegalnych substancji. Dlatego powstała petycja, wzywająca do zbadania wszystkich brytyjskich posłów na obecność narkotyków.

Narkotykowa przeszłość brytyjskich polityków była poruszana podczas wyścigu o fotel brytyjskiego premiera, po ustąpieniu Theresy May.

Petycja: Zbadać wszystkich posłów na obecność narkotykówJohnson, Gove, Raab – każdy z nich ma coś na sumieniu. (Fot. Getty Images)

Boris Johnson, poproszony przez dziennikarza BBC, aby odniósł się do wywiadu z 2007 roku, w którym przyznał, że w przeszłości próbował kokainy, odparł, iż opinia publiczna woli skupić się na ważnych kwestiach, a „wszystko inne, szczerze mówiąc, może zbić nas z tropu”.

Szczere wyznanie dało się też we znaki innemu byłemu kandydatowi na szefa brytyjskiego rządu – minister ds. Brexitu, Michael Gove, przyznał, że brał kokainę „na imprezach towarzyskich ponad 20 lat temu”. Jednocześnie polityk publikował artykuły potępiające używanie narkotyków.

Cameron wcale nie był grzecznym studentem. (Fot. Getty Images)

Były premier David Cameron w książce „For the record” wyznał, że regularnie palił marihuanę, gdy chodził do słynnej szkoły w Eton. Zdradził też, że później palił ten narkotyk wraz ze swoją żoną Samanthą.

Konopi indyjskich próbował też obecny minister spraw zagranicznych Dominic Raab. Z kolei były kandydat na lidera Partii Konserwatywnej, Rory Stewart, przyznał, że palił opium podczas swoich podróży po Iranie.

Autorzy petycji, wzywającej do badania wszystkich posłów na obecność narkotyków, argumentują, że parlamentarzyści powinni dawać przykład i stronić od wszelkich nielegalnych używek”.

Jak dotąd, pod dokumentem podpisało się ponad 4 tys. osób. By petycja trafiła pod obrady parlamentu, potrzeba 100 tysięcy podpisów.

zrodlo:londynek.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: