TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1440076 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Najnowsze:Prezydent Ukrainy: „Bez szantażu” w rozmowie z Trumpem

KYIV, Ukraina (AP) – Prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński powiedział, że w rozmowie telefonicznej z prezydentem USA Donaldem Trumpem nie było „szantażu”, co pomogło w wszczęciu śledztwa w sprawie impeachmentu.

Odpowiadając w czwartek na pytania The Associated Press, Zelenskiy powiedział, że dowiedział się dopiero po telefonie z 25 lipca, że USA zablokowały setki milionów dolarów na pomoc militarną dla Ukrainy.

Trump poprosił Zelenskiego podczas rozmowy o zbadanie rywala Demokratów Joe Bidena, a Demokraci Kongresowi uważają, że Trump wstrzymywał pomoc, aby wykorzystać dźwignię nacisku na Ukrainę.

Zelenskiy powiedział, że sądzi, że rozmowa doprowadzi do osobistego spotkania z Trumpem, i chciał, aby amerykański przywódca przyjechał na Ukrainę.

Zelenskiy udziela całodziennego „maratonu prasowego” wśród rosnących pytań o swoje działania jako prezydenta.

 

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: