Od nowego roku czeka nas wielka podwyżka czynszów. Sprawa związana jest z podwyżkami składek na ZUS oraz podwyższeniem pensji minimalnej. Dramatyczne chwile przed seniorami na głodowych emeryturach, im już dzisiaj nie starcza do pierwszego, podwyżka czynszów o kilkadziesiąt lub więcej złotych miesięcznie to dramat.

Ręczne sterowanie gospodarką nigdy nikomu się nie udało. Nie uda się więc też ekonomicznemu ignorantowi Kaczyńskiemu. Żadne działania rządu nie zmienią faktu, że zbliża się fala podwyżek. Drożyzna dotknie każdego. Czeka nas potężny kryzys a jego skutki Polska będzie ponosić wiele wiele lat.

Beata__Ka@Beata__Ka

Mieszkańcy osiedli już otrzymują listy z informacją, że od Nowego Roku czynsze pójdą w górę i to o dobrych kilka procent.
Powód?
Podwyżka płacy minimalnej, która pociąga za sobą wzrost nie tylko najniższej pensji, ale i kosztów utrzymania nieruchomości. https://innpoland.pl/155409,od-2020-roku-czynsze-wyzsze-o-kilka-procent-przez-wyzsza-place-minimalna 

W Nowym Roku ostra podwyżka czynszów. Mieszkańcy osiedli już otrzymują listy ze spółdzielni

Choć jest dopiero październik, mieszkańcy osiedli już otrzymują listy od administracji z informacją, że od Nowego Roku czynsze pójdą w górę i to o dobrych kilka procent. Powód? Podwyżka płacy…

innpoland.pl

źródło: Twitter