M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE KONTO

pobrane (1).png

4 thoughts on “CO PO WYBORACH ! „ŚWIERZE” POWIETRZE ! GWARANTUJĄ WSZYSTKIE PARTIE ! CIESZYCIE SIE ?

 1. Piątal za ”Naczelnego Psychiatrę” kraju .
  Szkoda , że sukcesywnie nie nadaje . Lecz tacy ludzie jak Naczelny czy Pan Krzysztof Bokisz widząc nie skuteczność swojego/ich przesłań tracą zapał … wystarczy wejść na stronę i zobaczyć liczbę wejść i polubień oraz … ”płomienne” jednozdaniowe komentarze które ”powalają” na kolana i zarazem zniechęcają do dalszej kontynuacji bloga .
  Taka jest niestety prawda , że kiedyś debili omijało się wielkim łukiem … dzisiaj zwrot nastąpił o 180 ° i debilizm awansował – bez zmiany desygnatu – na synonim mądrości .
  Widać to u płk. Wrońskich … Realach i HUJ wie na jakich jeszcze stronkach gdzie debile-mądrzy pierdolą takie banialuki , że skóra na dupie marszczy się z wrażenia .

  Wystarczy przeanalizować przesłania Sz.P. Garland … to nie klasa krajowa , wojewódzka czy powiatowa … to klasa gminna … z całym szacunkiem do jej starań , choć widać zapał i chęci , to nie przebije się nigdzie wyżej … bo jak pisałem ”wyedukowana” społeczność zamieniła MĄDROŚĆ … na debilizm i komercję .

  Po wyborach ……….. ”kopara” zamknięta na grubość żyletki m-ki Polsilver (być może ktoś pamięta , że to bardzo dobrze goliło) ………… brać kredyty pod zastaw ”chałup” aby starczyło chociaż na MEDIA …… a te pójdą najprawdopodobniej w górę , minimum 50 % – jednorazowo …… bądż dwa razy do roku o 25 % …. zęby w ścianę …. a babcine i dziadkowe ”zgryzy” do szklaneczki z wodą ….. modlić się tylko nocą do brodatego starszego Pana-Oszusta – którego adresu i telefonu nie znamy – nie wiadomo dlaczego nazywanego Bogiem , aby za dnia żadnym ”służbom” nie przyszło do głowy przynosić nam Hiobowych wieści …. chociażby typu ”Państwo już tu nie mieszkacie” …. bądż ”Państwo nie jesteście już właścicielami posesji/domostwa/zagrody” .

  Nie ważne , że dostaliśmy 500 + i musimy za to oddać 485 złociszy ……
  Nie ważne , że dziadki dostaną 13 emeryturę , ważne że oddadzą Państwu 1 , 2 i 3
  Nie ważne , że wszystko w koło zostało opierdolone za bezcen bądż ukradzione
  Nie ważne , ze w Polsce nie działa służba zdrowia a rolnictwo jest w stanie agonii

  WAŻNE , że Polak ma dzisiaj swój dzień i idzie z gestem zagłosować (tak naprawdę to HUJ wie po co) …. Nie ważne , że popełnia ten sam błąd po raz SIÓDMY .
  Nie ważne , że go po raz SIÓDMY wyruchają w dupsko z bólem …. czyli bez wazelinki
  Nie ważne że w czasie tego ”ruchania” potrzaskają mu oringi w dupsku a na zakup nowych nie ma kasiejki …….. więc puszczając jadowitego podkołdernika ……. Polak będzie gubił kartofelki ………….. wszystko jest nieważne ………..

  Ważny za to jest ten jedyny dzień …. przypadający raz na CZTERY LATA

 2. Smutna pani spotyka banksterów z londynu o zgrozo korwinistów i pewnie chcą ją skroić.. do tego disko błysko dla gości ze słomą w butach, grubych karkach, brzuchach i ich lalach
  SUCHAR spalony: Czym różni się baba od pomidora? pomidora się soli… 🙂

  Partia ZDROWA WODA przedstawia swój program:

  1. dla tego obiecali że dadzą …….. ja bym jeszcze obiecał Polakom że po wyborach bedą mogli oddychać 2 razy częściej i BEZ OPŁAT ZA DARMI A NAWET DAMY 1000 M SZEŚCIENNYCH POWIETRZA KAŻDEJ RODZINIE W RAMACH NOWEGO PROGRAMU 1000 + !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: